Moda

2017 Gelinlik Modelleri


Bu yıl içinde evlilik planınız var ise 2017 Gelinlik modelleri sizi yakından ilgilendiriyor. Genç kızların hayalidir bembeyaz bir gelinlik içinde kuğu gibi görünmek ve o muhteşem günde tüm gözlerin üstlerinde olması. Sizin için önde gelen gelinlik firmalarının 2017 gelinlik modellerini inceledik. Bu yıl yine harika işler çıkartılmış sade bir o kadar da alımlı, zarif ama ihtişamlı. Bu kadar zıtlığın abartının güzelliği gözlerinizi kamaştıracak.

Yine gelinliğin vazgeçilmezi danteller, tafta ve tabiki tüller kullanılmış. Kesimlerde genellikle prenses model dediğimiz etek tarzı kullanılmış çok kabarık olmayan ama gösterişli modeller. Yine kirli beyazlar, ekrular güncelliğini koruyor. Straplez modeller ön planda aslında eteklerde de uçuş uçuş tüllerin kullanımı oldukça yaygın kullanılmış. Dantelin zarifliği ve romantizmini bir araya getiren yarım balık modeller özellikle ince yapılı gelin adaylarının tercihi olacağa benziyor.

Sizler için derlediğimiz 2017 gelinlik modellerine bir göz atalım mı?

Propecia The side effects of Propecia appear rarely because Finasteride contains the male sexual hormones and it does not cause negative reactions from the side of the body. Motilium Online

2017 Gelinlik modelleri

 

Uygun fiyatlı gelinlik nereden alınır?

2017 Gelinlik modelleri için gelinlikler çok özel bir günün en önemli parçası şüphesiz. Ancak herkesin bütçesi muhteşem bir gelinliği markalı bir yerden almaya yetmeyebiliyor. Bunun için yapılacak şey güzel bir moda evi bulup beğendiğiniz gelinliği diktirmektir. Size bir ip ucu verelim gelinlik dikimi yapam moda evleri kışın daha az iş yaptıklarından düğün tarihiniz net ise gelinliğinizi sezon başlamadan diktirerek neredeyse yarı yarıya kar edebilirsiniz. Moda evlerinde hazır gelinlik fiyatları 2000 TL den 25000 TL ye kadar değişiklik göstermekte. Ancak bir moda evinde üzerinize göre 1250Tl ye bile gelinlik rahatlıkla diktirebilirsiniz.

2017 Gelin saçı

2017 Gelinlik modelleri için Gelin saçları bu yılda kadınsılıktan uzak sade ve dağınık. Kullanılan taçlar çok taşlı ve incili olduğunda o ihtişamlı görüntüyü sağlamak hiç de zor olmuyor. Renkli yapay çiçeklerden taçlar ve el buketleri de bu yıl çok moda. Bir dönem kullanılan renkli ayakkabılar bu yıl yerini yine klasik beyaz, krem, sedef gibi renklere bırakıyor.

Gelinlik seçiminde beğeniniz kadar vücut yapınızın da o modele uyum sağlaması çok önemlidir. Bu nedenle de modacınızın sizi yönlendirmelerini dinlemeniz de fayda vardır. geniş omuzlu bir kişi için straplez model nasıl hoş olmayacaksa, minyon kızlarımız içinde dar kesim yerine kabarık modeller daha uygun olacaktır. En güzel gününüzün hayallerinizden daha da güzel olmasını dileriz…

2017 ayakkabı modası da ilginizi çekebilir…

Yazar Hakkında

Zuhal

Evli ve 2 çocuk annesi 11 yıllık bir grafiker. Güzel sanatlar fakültesi Grafik tasarım bölümü mezunu. Güncel konulara meraklı, araştıran ve paylaşmayı seven biri. Annelik sanatında nacizhane de olsa bilgi birikim sahibi olduğunu düşünen ve insanlığa faydalı, sevgi dolu ve merhametli bireyler yetiştirmeye uğraş veren bir anne. Aklına koyduğunu yapan, asla vazgeçmeyen. Paylaştığı her şeyi tecrübe etmiş bir beşer. El işlerine meraklı bu yüzdendir ki uykusuz geceleri bol ve verimli olan bir emekçi.

Yorum bırakın