Genel

2017 Milli Piyango sonuçları ve ne kadar verecek ?

2017 Milli Piyango Sonuçları

Uzmanalan.com ekibi olarak 2017 Milli Piyango sonuçları ve ne kadar verecek ? isimli makalemizde Milli Piyango Sonuçları ile ilgili detaylı bilgiler vermeye çalışacağız. Türkiye 2017 yavaş yavaş yaklaşırken tüm herkesin hayallerini süsleyen büyük ikramiyenin ne kadar olacağı açıklandı. Bu konu ile ilgili detaylı bilgi edinmek istiyorsanız yazımızın devamını incelemeye başlayabilirsiniz.

2017 Milli Piyango sonuçları

Ah ah diye bir iç çektiğinizin farkındayım. Her yıl maksimum 4 kişinin hayallerini süsleyen büyük ikramiyenin bu yıl ne kadar vereceği belli oldu. 31 Aralık 2016 gecesini 1 Ocak 2016’ya bağladığı gün çekilecek olan Milli Piyango sonuçları 1 Ocak 2016 tarihinde yerel ve ulusal gazeteler ile birlikte bilişimin vazgeçilmesi internette yayınlanacaktır. Bizde sizlere 2017 Milli Piyango sonuçlarını tam listesi açıklandığında sizlerle paylaşacağız.

2017 Milli Piyango bilet fiyatları

2017 yılına girerken çeyrek yarım ve tam bilet fiyatları belli oldu.

Propecia The side effects of Propecia appear rarely because Finasteride contains the male sexual hormones and it does not cause negative reactions from the side of the body. Motilium Online

  • 2017 Milli Piyango çeyrek bilet fiyatı 15 TL
  • 2017 Milli Piyango yarım bilet fiyatı 30 TL
  • 2017 Milli Piyango tam bilet fiyatı 60 TL

2017 Milli Piyango büyük ikramiye ne kadar ?

2017 Milli Piyango bu sene 60 Milyon TL büyük ikramiye dağıtacağını açıkladı. Bu para ile neler yapılır merak ediyorsanız. Hemen sizin için hesaplayalım

  • 1 günlük %8 faize yatırdığınızı düşünürsek eğer 60 Milyon TL’yi günlük faize yatırırsanız eğer 1 gün sonra paranız 60.011.147 TL vermektedir. Yani günlük 11bin TL faiz getirmektedir.
  • 32 günlük %10 faize yatırdığınızı düşünürsek eğer 60 Milyon TL ile aylık alacağınız faiz miktarı ile birlikte paranız 60.482.867 TL olacaktır. Yani atlık 482bin TL faiz alacaksınız.

Bu rakamlar ile neler yapabilirsiniz. 2 Ayda bir Lüks bir ev alabilirsiniz. Yada tanesi 60-100bin TL olan 5 tane araba alıp ufaktan filo kurmaya başlayabilirsin. Yada aylık 1+1 2 tane lüks semtler olmamak kaydı ile ev alabilirsiniz. Yani ne diyeyim bilemedim ki Allah kimseyi çok para ile sınamasın ama insan hayallerini süsleyen bu para ile çok büyük işler yapılabilir. Bana çıkmaz diye almak yerine hayırlısı ile para benim olsun demek daha doğru. Eğer ki bu para bana çıksa ne yaparım diye düşündüm sanırım Uzmanalan.com için geniş çaplı bir reklam yapardım, sonra ekibimdeki diğer arkadaşlarımı alıp 30 günlük Vblog gezisine çıkıp dünyayı gezebilir tatil yapabildim. Ne bileyim bu paranın 4-5 hanesindeki sıfırı çıkarırsak ben daha bu kadar parayı bir arada görmediğim için her halde büyük bir şok yaşardım.

Neyse uzun uzadıya bir yazı olmadı ama şimdiden haberimizi sizler için hazırlamak istedim. Yazımısın alt kısmında bulunan kısımdan bizlere hayallerinizi ve eklemek istediğiniz herşeyi yazarak yollayabilirsiniz. Bizlerde sorularınıza göre dönüş yapmaya çalışırız.

Yazar Hakkında

Füsun

Yorum bırakın