Sağlık

Alzheimer Nasıl Teşhis Edilir Erken Tanı Yolları Neler

Jigsaw puzzle, of senior man, falling apart

 Alzheimer Nasıl Teşhis Edilir Erken Tanı Yolları Neler Alzheimer Nedir?  Yaşın ilerlemesi ile birlikte unutkanlıkla kendini gösteren, hafıza, konuşma gibi durumlarda sıkıntı yaşanan, günlük yaşamın duygu ve becerilerini uygulayamama gibi problemlere yol açan bir hastalıktır. Geri dönüşü olmayan ve ilerleyen bir hastalıktır  alzheimer, halk arasında bunama olarak adlandırılır.

Alzheimer Nasıl Teşhis Edilir Erken Tanı Yolları Neler

Alzheimer Nasıl Teşhis Edilir Erken Tanı Yolları Neler

Propecia The side effects of Propecia appear rarely because Finasteride contains the male sexual hormones and it does not cause negative reactions from the side of the body. Motilium Online

Yazar Hakkında

Zuhal

Evli ve 2 çocuk annesi 11 yıllık bir grafiker. Güzel sanatlar fakültesi Grafik tasarım bölümü mezunu. Güncel konulara meraklı, araştıran ve paylaşmayı seven biri. Annelik sanatında nacizhane de olsa bilgi birikim sahibi olduğunu düşünen ve insanlığa faydalı, sevgi dolu ve merhametli bireyler yetiştirmeye uğraş veren bir anne. Aklına koyduğunu yapan, asla vazgeçmeyen. Paylaştığı her şeyi tecrübe etmiş bir beşer. El işlerine meraklı bu yüzdendir ki uykusuz geceleri bol ve verimli olan bir emekçi.

Yorum bırakın