Tatil

Ankara’da Nargile içilecek mekanlar

Ankara'da Nargile içilecek mekanlar

Ankara’da Nargile içilecek mekanlar başlıklı konumuzda Uzmanalan ekibinin bir üyesi olarak bolca nargile içmem nedeni ile sizlerle Ankara’da Nargile içilecek yerler hakkında bilgi vereceğim. Ankara’da nargile nerede içilir ? diye arıyorsanız sizlere vereceğimiz mekanlarda nargile içebilirsiniz. Bu mekanlar nargile içicilerinin önerisi ile oluşturulduğunu kalitesine göre sıralanmadığını belirtmek isterim. Bu mekanlar ile ilgili yorumlar tamamen kişisel olup eklenmesini istediğiniz mekanlar olursa bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Ankara’da Nargile içilecek mekanlar

Ankara’da nargile içilecek mekanları anlattık ancak artı ve eksilerini yazmadan geçmek istemiyorum. Bu yorumlar tamamen kişisel olup nargileleri güzel olduğunu belirterek oluşturduğumu unutmamanızı öneririm. Ama benim açımdan olumlu ve olumsuz yönlerini yazaacağım. Tabiki gittiğim yerler ile ilgili yorumlar olduğunu belirtmek isterim. Eğer bu firmalardan birinin sahibi iseniz beni çağırıp deneme yaptırabilirsiniz ona görede yorumları eklerim.

Balgat Nargile içilecek mekanlar

Balgat’ta nargile içilecek mekanlar 4 tane sıraladım bunların hepsine gittiğimi ve her yönü ile yorumlama yapacağımı belirtmek isterim 🙂

Propecia The side effects of Propecia appear rarely because Finasteride contains the male sexual hormones and it does not cause negative reactions from the side of the body. Motilium Online

Beylerbeyi Nargile (Balgat) : Beyler beyi nargile kısmında semaver çay eşliğinde nargilenizi içebilirsiniz. Yakın zamanda el değiştirmesi ile nargileleri tamamen yenilenmiş oldu. Nahkla ve Elfakir orjinal tütünlerini bu mekanda bulabilirsiniz. Beylerbeyi nargile içmek ve bayan arkadaşlarınızla gitmek için oldukça uygun bir mekan. Nargile 2 kafa şeklinde gelmektedir. En son nargileleri 25 TL idi ve iki kafa verdikleri için 2-3 saat rahat bir içim sağlayabilirsiniz. Ancak lüle kafaları küçük olduğunu belirtmekte fayda var. Semaver çayını önermiyorum bardak çay içmeniz daha sağlıklı olur semaver çaylarını pek beğenmedim.

Osmanlı Nargile (Balgat) : Balgat’ta beyler beyinin ilerisinde bulunan Osmanlı nargilede oldukça popüler olduğunu belirtmek isterim. Ancak 5-10 dakikada bir çay istermisin demeleri ve nargileden daha çok çay parası ödemeniz oldukça anlamsız. Ben açıkçası Osmanlı nargilede pek rahat edemedim. Ama ailenizle ve arkadaşlarınızla gidebileceğiniz mekanlar arasında.

Nezih Nargile (Balgat) : Ankara’da nargile denildiğinde akla gelen ilk mekan nezih olduğunu belirtmek isteriz. Ancak ben kömürlerini beğenmediğimi ve kahve havasında olduğunu ailenizle gidilemeyecek bir mekan. Erkek arkadaşlarınızla erkek erkeğe hoş vakitler geçirebilirsiniz. Okey oynama şansınız var. Bir zamanlar her gün gittiğim bir mekandı ancak bana karşı çalışanlarının tavırlarından dolayı bu mekandan vazgeçtim. Tömbeki nargile içirdikleri için eve gittiğinizde kıyafetlerinizi hemen banyoya atmanız gerektiğinden havalandırmasının yeterli olmasına rağmen tömbeki tütününden dolayı üzerinizi fena şekilde koku saracağını unutmayınız. Ayrıca kömürlerini beğenmiyorum nargilenin tadını veren en önemli şey kullandığınız kömürler umarım kömürlerini değiştirirler.

Ceyma Nargile (Balgat) : Ankara’da Nargile içilecek mekanlar  arasında sıra Ceyma’da. Sanırım neredeyse her gün geldiğim mekandır. Bayan arkadaşlarınızla gelebilirsiniz ancak içeride çok fazla kağıt, okey oynandığı için erkek erkeğe gelmeyi tercih edeceğiniz mekanlar arasında yer almaktadır. Nargileleri efsanedir. Enes usta nargile yapmayı gerçekten biliyor. Kömürleri Prestij marka ve yurt dışından gelmektedir. Benim önerimle değiştirdiler kömürlerini ve şu anda herkes çok memnun. Sağlıklı bir içim gerçekleştirebilirsiniz. Nargilelerin fiyatları 22-25 TL arasında değişmektedir. Bence nargile tutkunu iseniz mutlaka uğrayınız. Anason ve elfakir tütünlerini denemeyi unutmayın 🙂 Nezih nargile mi ceyma mı dersenz kesinlikle ceyma derim.

Çukurambar nargile içilecek mekanlar

Shisha Cafe & Bistro ( Çukurambar) : Mekan ferah nargileleri güzel özel karışımları bulunmakta. Nargile fiyatları en son 25 TL’den başlıyordu belki şimdi 30 TL olmuştur. Kömürleri meşe kömürü ve kaliteli önerdiğim mekanlar arasındadır.

Huqqa (Çukurambar) : Gitmeyi çok istediğim ama fiyatları tavan olan bir mekan. Paranız varsa gidiniz ancak cam nargile için öneride bulunacaklar kahveci tipi nargilelerle içimenizi öneririm. Yoksa hesapta nargile 100 TL gördüğünüzde bu ne kardeşim diyebilirsiniz. Ankara’nın en elit nargile mekanı olduğunu belirtmek gerekir. Yiğidi öldür hakkını yeme. Ancak tütün olarak elfakir kullandıklarını o fiyata bu nargile içilir mi oda sizin düşüneceğiniz konu.
SoFıstıQ Lounge (Çukurambar)
S’LO Cafe Çansera (Çukurambar)

Bahçelievler nargile içilecek mekanlar

 • Medrese Nargile ( Bahçelievler 7. Cadde) : Konya Tarihi Medrese kafa ile zamanında ufak bir sıkıntı yaşadılar ancak yorumlarda nargilelerinin efsana olduğu söyleniyor. Nargilecisi Konya Tarihi medreseden gelmiş diyorlar ancak gidip deneme fırsatım olmadı.
 • Zargile (Bahçelievler) : Ankara’da Nargile içilecek mekanlar arasında Zargile’de yer alıyor. Ah o sakal varya sakal orayı adam eden en önemli kişidir. Sakal önceden beylerbeyinde idi şimdi ise Zargile’de bu adamı çok severim çok düzgün adamdır ve nargileye eli değdiğinde efsaneler yaratmakta olduğunu belirtmek gerekir. Nargileleri 25 TL’den başlıyor aracınızla gidecekseniz sıkıntı yaşayabilirsiniz valeye 5-10 TL verirseniz araç konusunda yer sıkıntısı yaşamazsınız. Bayan arkadaşlarınızla rahatlıkla gidebilirsiniz.
 • Marco Pasha (Çukurambar , çayyolu, bahçelievler)
 • SAMAN Nargile Lounge ( Çayyolu)
 • Big Yellow Taxi Benzin ( Bahçelievler 7. Cadde)

Ümitköy nargile içilecek mekanlar

 • Narquilla (Park cad. Ümitköy)
 • Park Ehlikeyf (Ümitköy)

Ankara’da Başka Lokasyonda bulunan nargile içilecek mekanlar

 • Sungurbey Cafe ( Bahriye üçok cad. , Beşevler) : Bu mekan oldukça elit ve güzel. Cezve ile kömürler geliyor ve arkadaşlarınızla hem yemek yiyip hemde nargile içebileceğiniz mekanlar arasında yer almakta.
 • Keifi cafe (Söğütözü / Next Level podyum kat) : Keyif nargileleri çok iyi ancak köz konusunda olumsuz yorumlar var bu söylentiler gittikçe yayılır tütünü hızlı yakmak için fazla köz koyulduğu söyleniyor. Belkide kömürleri ile ilgili sorun yaşıyor olabilirler.
 • Mısır Cafe (Kavaklıdere) : Zamanında az takılmadım bu mekanda nargilesini öneririm güzel tütünleri var. Nargileye ilk başladığım zamanlar Mısır Kızılay’da idi o zamanlar az gitmezdim.
 • B’corner Lounge ( Gaziosmanpaşa)

Ankara’da Nargile içilecek mekanlar hakkında yorumlar tamamen bana aittir. Nargilesi kötü dediğim mekan yok ancak artı ve eksilerini sizlerle paylaştım. Nargilesini denememizi isteyen mekanlar olursa bizimle iletişime geçebilirler ve gelip nargilenizi deneriz 🙂

Yazar Hakkında

Füsun

Yorum bırakın