Mobil

Avea Türk Telekom bedava internet nasıl yapılır ?

Türk Telekom bedava internet

Turkcell ve Vodafone bedava internet paketlerini sizlerle paylaşmıştım. Şimdide eski adı ile Avea yeni adıyla Türk Telekom bedava internet paketi nasıl yapılır başlıklı konumuzla sizlerleyiz. Uzmanalan ekibi olarak sizlere doğru ve güncel bilgiler vermeye devam edeceğiz. Avea Türk Telekom bedava internet nasıl yapılır ? makalemizi incelemek için yazımızın devamını okumanızı öneriyoruz.

Türk Telekom bedava internet

turk-telekom-bedava-internet

Bedava internet diyince akla ilk gelen isimlerde biriside Avea oluyor. Sanırım GSM operatörleri arasında Türk Telekom bedava internet konusunda en çok hediye edenler arasında. İlk olarak 4.5G geçiş yaparak bedava internet hakkı kazanmanızdan bahsedeyim. Bu 1 defaya mahsus sim kartınızı Türk Telekom bayilerine giderek değiştirirseniz size 4.5G avantajlarını tanıtmak için bedava internet vermektedirler. Eğer sim kartınız 4.5G destekliyorsa GIGA yazarak 5555 yollamanız yeterlidir. Böylelikle size bedava internet paketi verilecektir.

Türk Telekom 1 GB bedava internet paketi

turk telekom bedava internet

Bedava internet paketi olarak tanıtmamın sebebi yükleme yaparak bedava internet kazanma hakkınız doğuyor. Bunun için yapmanız gereken oldukça basit. Turktelekom ve Turk Telekom’a ait uygulamadan hattınıza 30 TL altında yükleme yaparsanız 1 gün yani 24 saat geçerli 1GB internet tanımlanmaktadır. Eğer 30 TL üzeri yükleme yaparsanız 1 hafta boyunca kullanabileceğiniz 1 GB bedava internet paketine sahip olabilirsiniz. Bunun için kontür yüklemeden önce 1 GB Kazan yazıp 5555 sms atmanız gerekiyor.

Türk Telekom 4 GB bedava internet paketi

Bu anlattığım durumlarda ödeme yapma varsa faturasız hatlar için geçerli bedava internet olduğunu unutmayınız. Avea’nın bir diğer bedava internet kampanyasıda hattınıza 50 TL ve üzeri para yüklemeniz halinde 30 Gün boyunca kullanacağınız 1 GB bedava interneti vermektedir. Eğer 100 TL ve üzeri para yüklemesi yaparsanız 4 GB bedava internet sahibi olabilirsiniz. Ancak şunu belirteyim paketlerdeki internet 30 gün boyunca bitmezse bir sonraki aya devir yapmamaktadır. Bu kampanyadan yararlanmak için BEDAVA INTERNET yazıp 5555 yollamanız yeterlidir.

3 Ay Türk Telekom 500 MB bedava internet paketi

3 ay boyunca deneme olarak 500 dk konuşma, 500 sms ve 500 mb Türk Telekom bedava interneti kullanmak isterseniz DENEME yazıp 5555 yollamanız yeterli olacaktır. Yeni bedava internet paketleri çıktığı taktirde sizlerle paylaşacağım. Bu konuda şüpheniz olmasın.

Türk Telekom bedava internet paketi 2017

Sizler için hazırladığımız Türk Telekom bedava internet paketleri 2017 tarihli yazımızı okumanızı öneririz.

Yazar Hakkında

Füsun

Yorum bırakın

4 Yorumlar

  • 4.5G uyumlu ÜCRETSİZ Sim Kartınız size en yakın Türk Telekom Mağazası’nda sizi bekliyor! Üstelik 4.5G uyumlu cihaz kullanan müşterilere* 30 gün geçerli 1GB cepten internet hediye!
    Kampanyaya katılmak isteyen müşteriler SIM kartlarını 4.5G uyumlu SIM Kart ile değiştirdikten sonra 5555’e 4.5G SIM yazarak 30 gün geçerli 1GB hediye cepten internet kazanacaklar.​​​

  • 4.5G’ye uyumlu cihaz ve SIM Karta sahip, 1 Nisan 2016 – 18 Eylül 2016 tarihleri arasında 4.5G hızından faydalanmamış faturalı ve faturasız mevcut müşteriler 30 gün geçerli 4.5GB cepten internet ve 3 ay boyunca geçerli Türk Telekom Müzik Premium üyeliğinden yararlanabileceklerdir.
    4.5G TANISMA yazıp 5555’e gönderen müşteriler kampanyadan yararlanabileceklerdir. ​​​