Mobil

Başkasının Whatsapp konuşmalarını nasıl okurum ?

Başkasının Whatsapp konuşmalarını nasıl okurum

Uzmanalan ekibi Whatsapp kopyalama ve Whatsapp başkasının mesajını okuma 2017 yılına girmişken en çok aranan ve merak edilen bir konu olduğunun farkındayız. Bu konuda sizler için hazırladığımız makalemizde whatsapp mesajlarını yönlendirme konusunda da sizlere detaylı bilgiler vermeye çalışacağız. Whatsapp bilindiği gibi Türkiye haricinde Dünya’da da sık kullanılan ve sms bitirme noktasına getiren mükemmel bir mesajlaşma programı olduğunu belirtmek gerekir.

Başkasının Whatsapp konuşmalarını nasıl okurum ?

Şimdi gelelim asıl konuya WhatsApp konuşmalarını okuyabilir miyiz?, Başkasının Whatsapp konuşmalarını nasıl okurum ? sorusunu sorar gibisiniz evet okuyabilirsiniz ancak bunun için biraz sosyal mühendis olmak ve okuyacağınız kişinin telefonunu 1-2 dakikalığına almanız gerekecek. Eğer whatsapp başkasının mesajlarını okumak istiyorsanız bunu yapmak zorundasınız. Başkalarının whatsapp konuşmalarını görme konusunda ısrarcı iseniz yazımızın devamında nasıl olacağını sizlerle paylaşacağız şimdi yazımızı incelemeye devam edelim.

Başkasının Whatsapp konuşmalarını nasıl okurum

Whatsapp Nedir ? Nasıl Kullanılır ?

Whatsapp akıllı telefonlarda sesli ve görüntülü konuşmanızı sağlayan yeni nesil uçtan uca şifreleme teknolojisine sahip mesajlaşma programıdır. Whatsapp kullanımı oldukça basittir bunun için sizlere detaylı bilgiler vereceğim ancak whatsapp nasıl yüklenir ? sorusunu aşağı kısımda değerlendireceğiz. Eğer yüklemesini bilmiyorsanız alt tarafta bulunan başlığı okuyup sonra buradan devam edebilirsiniz. Whatsapp yüklemesini tamamladıktan sonra whatsapp giriş yapıp telefon numaranızı girmeniz gerekmektedir. Telefon numaranızı girdikten sonra size gönderilen sms kodunu whatsapp girerek kullanmaya başlayabilirsiniz.  Whatsapp kopyalama konusunda sizlere vereceğim bilgiler ile yedeğinizi başka telefona aktarabilirsiniz. Facebook’un Whatsapp’ı satın alması ile kullanıcı sayısını hızlı bir şekilde arttırdı. Şu anda milyarlarca kişinin kullandığı bu program hızlı bir şekilde büyümekte.

Propecia The side effects of Propecia appear rarely because Finasteride contains the male sexual hormones and it does not cause negative reactions from the side of the body. Motilium Online

Whatsapp Nasıl Yüklenir ?

Whatsapp android telefona nasıl yüklenir ? : Whatsapp android telefonunuza yüklemek için ilk olarak Gmail hesabına sahip olmanız gerekmektedir. Sahip olduğunuz hesap ile telefonunuzdan Playstore giriş yapınız ve arama kısmına Whatsapp yazarak yükleyiniz.

Whatapp iPhone nasıl yüklenir ? : Whatsapp iPhone telefonunuzdan App Store giriş yapınız daha sonra aşağı kısımda bulunan Ara kısmına gelerek Whatsapp yazınız ve daha sonra yükleme yapınız.

Whatsapp Kopyalama nasıl yapılır ?

Whatsapp mesajlarınızı kopyalamak  yani Whatsapp yedek alma nasıl yapılır ? öğrenmek istiyorsanız tamamının yedeğini alabilirsiniz. Bunun için Whatsapp giriş yapınız gerekiyor. Daha sonra Ayarlar kısmından Sohbet seçtikten sonra yedekle derseniz tüm mesajlarınızı yedeklenecektir. Daha sonra başka telefona Whatsapp yükleyerek telefon numaranızı girin ve sms olarak gelecek şifreyi girdikten açılacak ekranda yedekler yüklensin mi seçeneğini seçmeniz gerekmektedir.

Sevgilimin Whatsapp mesajlarını nasıl okurum ?

Başkasının Whatsapp konuşmalarını nasıl okurum ? konumuzu nasıl yapacağımıza geldi. Eğer sevgilinizin whatsapp mesajlarını okumak istiyorsanız, güven konusunda sorun yaşıyorsanız şimdi sıra size anlatacağımız yönteme geldi. Eğer başkasının whatsapp mesajını okumak istiyorum diyorsanız ve karşı taraf iki aşamalı korumaya geçmediyse whatsapp mesajlarını okuma olanağınız var. Bunun için ilk olarak web.whatsapp.com bilgisayarınızdan yada telefonunuzun internet explorer’ından giriş yapın daha sonra kız arkadaşınızın telefonunu alarak Ayarlar kısmından Whatsapp Web/Masaüstü kısmına tıklayın QR kodu okuya tıklayın. Ekranda barkodu oku çıkacak. Bilgisayarınıza veya telefonunuzdan web.whatsapp.com girdiğinizde çıkan kodu okutmanız yeterli olacaktır.

Başkasının Whatsapp konuşmalarını nasıl okurum

WebWhatsapp nasıl kullanırım ?

Web üzerinden whatsapp mesajalrınızı okumak ve başkalarına mesaj atmak istiyorsanız Web Whatsapp özelliğinden yararlanabilirsiniz. İlk olarak telefonunuzdan ayarlar kısmından Whatsapp Web/Masaüstü geliniz daha sonra bilgisayarınızdan web.whatsapp.com’a girin. Ekranda bir kod çıkacak. Telefonunuzdan QR okuya tıklayarak telefonun kamerasını monitöre tutunuz. Hepsi bu kadar..

Yazar Hakkında

Füsun

Yorum bırakın