Genel

Burger King Selfy şifresi – Selfy Kampanyası 2017

Burger King Selfy şifresi

Türk Telekom diğer adı ile Avea, Selfy’den Burger King Kampanyası ile gençler hem oyuyor hemde selfy’in tadını çıkarıyor. Uzman alan olacak Selfy’den Burger King Kampanya kodu hakkında sizlere bilgi vermeye çalışacağız. Hatta her gün 1 kişiye yorum bırakması halinde Selfy’den Burger King kodu şifreyi yollayacağız. Sizde selfy’nin avantajlarından yararlanmış olacaksınız. Türkiye’nin en iyi operatörlerinden Türk Telekom Burger King kampanyası hakkında bilgiler vermeye başlayalım. Burger King Selfy şifresi için yazımızı okumaya devam edin.

Selfy’den Burger King Kampanyası 2017

Selfy Kampanyalarından biri olan Selfy Burger King kampanyası ile uygun fiyatlara yemek yiyebileceksiniz. Türk Telekom Selfy KFC kampanyası son bulup bu kampanya ile 14.95 TL’ye iki menü yiyebileceksiniz. Kişi başı hamburger, içeceği ve patatesi 7.5 TL’ye denk gelmiş olacak ki bu kampanya oldukça uygun ve gençleri sevindirecek yönde. Selfy’nin özel tekliflerinden biri olan bu kampanya ile Burger King®’de Big King® Menü ve King Chicken® 14.95 TL’ye yemiş olacaksınız.

Burger King Selfy şifresi nasıl faydalanırım ?

Burger King Selfy şifresi için ilk olarak 7-25 yaşında olmanız gerekmektedir. Bu kampanyayı aktif etmek için SELFY yazıp 4545 sms atıp Selfy üyeliğinizi aktif etmeniz gerekiyor.Ben çoktan Selfy’liyim diyorsanızda yapmanız gereken işlemler oldukça basit. Burger King yazıp 5062’ye ücretsiz mesaj atmanız gerekmektedir. Selfy ekibi size göndereceği Selfy Burger King kodu ile karnınız doyacak. Kupon kodu Burger King gelsin de de geçerliği olduğunu belirtmekte fayda var. Şifreni Selfy Kupon Kodu‘nu Burger King sitesinden veya 444 54 64 veya 0850 222 54 numaralarında ulaşarak tanımlayıp 14.95 TL’ye faydalanma şansınız bulunmaktadır.

Propecia The side effects of Propecia appear rarely because Finasteride contains the male sexual hormones and it does not cause negative reactions from the side of the body. Motilium Online

Bu kampanyanın geçerlilik süresi 17.03.2017 tarifine kadar geçerlidir. Kampanya Havalimanı ve Mobil Burger kinglerde geçerli olmadığını üzülerek belirtmek istiyoruz. Menude orta boy içecek ve orta boy patates verilmektedir. Fiyat farkını ödeyerek king seçimi veya büyük seçim yapabilirsiniz. Menüde içeceklere su ve ayran dahil değildir. Bu kampanyadan 1 kişi en fazla 5 defa yararlanabilir. Kampanyada aylık değil toplamda 5 tane geçerlidir ve bir sonraki aya kalan haklarınız devir eder.

Uzman alan ekibi tarafından oluşturulan bu kampanyada Selfy’den Burger King Kampanya kodunu yorumdan mail adresinizi belirterek size vereceğimiz kod ile yararlanabilirsiniz. Paket serviste 14.95’lik kampanya 19.95 olarak yansıdığını belirtmekte fayda var. Burger king kuponu için hadi bakalım hangi şanslılar yararlanacak.

Yazar Hakkında

Füsun

Yorum bırakın