Hesaplayıcılar

Çin Takvimi Cinsiyet Hesaplama

Çin takvimine göre cinsiyet hesaplama

Çocuğunuz doğmadan cinsiyetini öğrenmek istermisiniz. Sizler için oluşturduğumuz çin takvimi, rus takvimi gibi takvimler ile çocuğunuzun cinsiyetini doğmadan öğrenebilirsiniz. Çin takvimi ile bebek cinsiyeti tahmin etmek için hesaplayıcı programımız ile direk hesaplayabilirsiniz. Çin takvimi 2017 yılında doğacak bebeğinizin cinsiyetini çinliler tarafından bulunmuş doğruluk payı çok yüksek biz çok kişinin hesaplayıcıdan yapılan hesaplarda doğru cinste bebeklerinin doğduğunu görmüş oluruyoruz.

Çin takvimine göre cinsiyet hesaplama yöntemi gebelik döneminde bebeğin cinsiyetinin önceden belirlenmesi amacı ile kullanılan bir yöntemdir. Çin takvimi yöntemi Çin’de yaklaşık 700 yılı aşkın bir süredir kullanılmaktadır. Günümüzde bebeğinizin cinsiyetinin anlaşılmasının için kesin yolu ultrason yöntemi olarak bilinse de, dünya genelinde milyonlarca insan bu takvimden yararlanarak erken dönemde bebeğinin cinsiyeti hakkında bilgi sahibi olmaya çalışmakta.

Çin takvimine göre cinsiyet hesaplama yöntemi

Ultrason cihazı ile bebeğin cinsiyeti en erken 15. Haftada tahmin edilebiliyor. Bu sebeple pek çok ebeveyn, bebeğin cinsiyeti ultrason cihazı ile görüntülenebilir hale gelene kadar meraklarını gidermek adına  Çin takvimine göre cinsiyet hesaplama yönteminden yararlanmayı tercih etmekte. Bu yöntemin doğruluk oranının % 80 civarında olduğu kabul edilmekte. Çin takvimine göre cinsiyet hesaplama yönteminde 2 ana bilgiden yararlanılmaktadır. Bu bilgiler annenin yaşı ve annenin gebeliğinin başladığı ay bilgileridir.

Propecia The side effects of Propecia appear rarely because Finasteride contains the male sexual hormones and it does not cause negative reactions from the side of the body. Motilium Online

Çin takvimine göre cinsiyet hesaplama yönteminde en doğru sonuca ulaşmak için evvela çin yaşınızı bilmeniz gerekmekte. Çin yaşınızı öğrenmek için ;

Çin Takvimi Hesapla

Çin takvimi hesaplama programında gebe anne adaylarının yaşı ve gebe kaldıkları ayı aşağıdaki tablodan seçerseniz çocuğunuzun hangi cinsiyette doğacağını tahmin etmiş oluyorsunuz. Çin takvimi her yıl değişmekte olmadığını unutmayınız. Çin Takvimi 2017 takvimi ile bakalım cinsiyeti doğru çıkacak mı ?

Hamilelik öncesi cinsiyet belirlemede sadece Çin takvimini kullanmanıza gerek yok. Bunun dışında Rus takvimi 2017 ile çocuğunuzun cinsiyetini belirlemeye yardımcı olmaya çalışacağız. Sizler için oluşturduğumuz Rus Takvimi 2017 başlıklı makalemizi okumanızı öneririz.

 

Yazar Hakkında

Füsun

Yorum bırakın