Genel

Erkeklerin Güzellik Anlayışı


Erkeklerin Güzellik Anlayışı

Erkeklerin Güzellik Anlayışı konusunu ele alalım sizlerle bakalım ne kadar  başarılı olacağız, hem kadınlar hakkında hem erkekler hakkındaki düşüncelere.

uzmanalan.com

Kolları sıvayıp yazmaya başlayalım bakalım.. Hem erkekler  hem kadınların   genel büyük bir kısmı   ”Erkekler sadece dış görünüşe önem verirler” kelimesine isyan ederler.  Tabiki istisnalar kaideyi bozmazlar çoğu erkek aynı  fikre katılmazlar yanı dış görünüşe  okadarda önem vermezler. Ancak sonrasında duygular ve düşüncelerin ön plana çıktığını söylerler. Ama ilk görüştede hoşlantı ve beğeni önemlidir.Tabiki dış görünüş denilincede  duruş tavırlar ve konuşmalarda en az güzellik kadar işin içine giriyor.

Propecia The side effects of Propecia appear rarely because Finasteride contains the male sexual hormones and it does not cause negative reactions from the side of the body. Motilium Online

Erkekler nasıl kendi bakımlarına önem gösteriyorlarsa bir o kadarda kadınlar güzelliklerine bakımlarına önem gösteriyorlar. Kadınlar mesela aaa sevgilim beni  makyajsız görürse ne olur benden soğur diye bir düşünceye kapılırlar.Çoğu erkek doğallıktan yana..  Bazı erkeklerde makyajsız gördüğü   sevgilisinden soğuyorsa zaten o ilişkiden bir cacık olmaz. Bazı bayanlarımızda   şöyle bir düşünceye sahiptir  erkekler sadece zayıf bayanları beğenirler. Bu düşünceyle şişman ve zayıf  kavramınıda ortaya atmış oluyorlar.Bazı erkeklerin güzellik anlayışıda pek farklıdır  kimine göre sarışın bayanlar çok güzeldir, kimisine göre esmer bayan  çok güzeldir. Bazılarına göreyse  melez bayanlar  güzeldir onları tam anlamış değiliz daha :))

Kişiden kişiye değişiyor bazıları az konuşan sever bazıları çok konuşan, bazıları güleryüzlü bayanlardan hoşlanır yani burda diyeceğim güzellik kavramı  çok geniş kapasiteli göreceli bir kavramdır, çık çıkabilirsen işin içinden. Bazı erkeklerde aksine bayanlarda dış görünüşten  daha çok sempatikliğe önem veriyorlar.Benim düşüncem ise  güzellik kavramı  göreceli bir kavramdır, içinde bir çok konuyu barındırır. Güzellik sonucunda  suya konulup içilmiyor, gelip geçicidir benim için güzellik, kalıcı olan ahlak güzelliğidir. İnsanı güzel gösteren  ahlak güzelliği huyu suyudur. İnsanın ruhu güzelse zaten  yüzüne yansır derler. Ondan dolayı ne erkekler  nede bayanlar fazla güzelliğe takılı kalmasınlar. Ne verirse versin mevla  hayırlısından versin diyoruz..  Herkese   dilediği güzellikeri versin diyelim her şey gönlünüzce olsun 🙂 güzellikler sizin  olsun…

Bizleri facebooktan da takip etmek için Buraya Tıklayarak Facebook fan sayfamızı beğenebilirsiniz.

 

 

Yazar Hakkında

ismail

Yorum bırakın