Kültür Sanat Sinema

Fi Dizisi 21 Nisan 2017 4. 5. 6. Bölüm Birden Yayınlanacak #fi456


Fi Pu Çi kitabından derlenen Fi dizisi günde 1 milyon izleme alarak rekorlar üzerine rekor kırmaya devam ediyor. 60 dakikalık dizi serisi mantığı ile başlayan Fi dizisi Vodafone sayesinde Red kullanıcıları için bedava. Türkiye’nin Netflix’i olarak değerlendirilen dizide Duru’ya takıntısı olan 15 yıl ruh ve sinir hastalıkları hastanesinde yatan ünlü bir Pskilogun dramatik aşk hikayesini anlatıyor. Cem YILMAZ’ında konuk oyuncu olarak yer aldığı Fi Dizisi günden güne renklenecek gibi.

Türkiye’de bir ilk olarak gerçekleştirilen ve hiçbir ücret ödemeden izleyebileceğiniz bu dizide kurgu öyle güzel kurulmuş ki kitapta bazı konular izleyicinin dikkatini çekmek için farklı kurgulanmış. Fi dizisinin ilerleyen bölümlerinde ne olur bilinmez ama Fi dizisi 4. bölüm fragmanı oldukça dikkat çekici. Özge Egelinin, Can Manayın hikayesini gün yüzüne çıkarması üzerine ortaya çıkan entrikalar nasıl ileri gidecek bilinmez ama Duru, Can Manay’dan dudağından öpmenin cezasını soracak mı merak konusu.

Cesaret dolu sahneler ile gündeme yerleşen ve online dizi kategorisinde bir ilki gerçekleştiren Doğuş grubun alt yapısında çekiline dizi sadece Puhu TV’de yayınlanmakta olduğunu söylemek gerekiyor. 2 hafta aradan sonra Fi dizisinin 4. 5. ve 6. bölümünü de birden yayınlayak olan PuhuTV daha sonraki haftalarda her cuma yayın çıkarak mı bilinmez ama Fi dizisi hayranları oldukça meraklı bir şekilde neler olacak neler bitecek merakla bekleniyor.

Propecia The side effects of Propecia appear rarely because Finasteride contains the male sexual hormones and it does not cause negative reactions from the side of the body. Motilium Online

Fi dizisinin 4. 5. ve 6. bölüm fragmanına

Fi dizisi sevişme sahneleri ile dikkat çekerken 4. 5. ve 6. bölümde Duru ile sevgilisinin arasının açılmasını ve sonuçlarının neler olacağını göreceğiz. Can Manay’ın takıntısı tüm hakimiyetinin kaybolmasına ve olayların tamamen değişken bir yöne geçmesine neden olacağı ve kitabın kurgusundan kopmadan farklı alanlara doğru açılacağını tahmen etmekteyim. Ben bu hayatta ne istiyorsam elde ettim ! sözüne cevabı ne olacak bakalım Can Manay neler diyecek ? Can Manay Duru’ya aşkını ilan edecek mi merakla bekliyoruz.

Yazar Hakkında

Füsun

Yorum bırakın