Kültür Sanat Sinema

Fi Dizisi 4. Bölüm Fragmanı Ne Zaman Yayınlanacak

Fi Dizisi ne zaman

Fi dizisi 4. bölüm ne zaman yayınlacak ve fragmanı hakkında sizlerle paylaşacağımız bilgiler doğrultusuna her bölüm hakkında sizlere yorumlarımı uzmanalan ekibinin üyesi olarak paylaşmaya çalışacağım. Online dizi sektörüne yenilik getiren ve yüksek bütçelerle çekilen Fi dizisinin 4. bölümünün 7 Nisan 2017 tarihinde yayınlanması beklenmektedir. Fi dizisinin 31 Mart 2017 tarihinde yayınlanması ile oldukça rağbet gören 3 günde 217 bin kişinin takibe aldığı dizinin 3 bölümü birden yayınlaması Fi dizisi hayran kitlesinin oluşmasına yetti.

Fi Dizisi 4. Bölüm Fragmanı

Fi Dizisi 4. bölüm fragmanının önümüzdeki günlerde paylaşılması beklenmektedir. Vodafone Red Fi dizi paketi sponsorluğunda yayınlanan bu dizide Can Manay ile Duru arasındaki yaşanan olaylar anlatılıyor. Psikiyatris Can’ın takıntılı aşkı haline gelen Duru ile yaşayacakları olaylı sahneler şimdiden reyting rekorları kıracağı kesin. 3. bölümün sonunda Can’ın Duru’yu öpmesi ile biten sahnenin devamında neler olacağı merakla bekleniyor. Fi dizisi sevişme sahnelerinin de tüm cüratkarlığı ile ortada olması izleyicilerin dikkatini çeken bir diğer konu. Küfürlerin sansürlenmemesi ilerleyen zamanlarda RTÜK tarafından ele alınır mı bilinmez ama internette izlenilen en iyi online dizi olmaya kararlı.

Fi Dizisi Hangi Kanalda – Fi Dizisi Ne Zaman

Fi dizisi hiçbir TV kanalında yer almadığını belirtmek gerekiyor. Fi dizisi online dizi kategorisinde yerini alırken diziyi ancak PuhuTV üzerinden ücretsiz izleyebilirsiniz. Eğer Vodafone Red tariflerinden birine abone iseniz Fi dizisini cep telefonunuzdan ücretsiz izleme hakkına da sahipsiniz demektir. Fi dizisi için Vodafone’nin oluşturduğu pakette aylık 10 GB bedava internet data paketine abone olup ücretsiz cep telefonlarınızdan izleme şansına da sahipsiniz. Yeni Red tarifelerinde iseniz bu paketten 6 ay ücretsiz yararlanabilirsiniz. Vodafone Red sponsorluğunda çekilen dizinin ilerleyen zamanlarda neler olacağı merak konusu.

Propecia The side effects of Propecia appear rarely because Finasteride contains the male sexual hormones and it does not cause negative reactions from the side of the body. Motilium Online

Sizler için oluşturduğumuz bu makaleyi son olarak Fi dizisinin nereden geldiğini açıklayalım. Fi Çi Pu 3 serilik kitabından esinlenilerek yapılan dizi yüksek bütçelerle çekilmiş durumda. Ancak sürükleyiciliği ve yaşanan ilginç olayları da ekrana taşıyan bu kitapta cüratkar sahnelerde oldukça ilgili çekici olduğunuda belirtmeden geçmemek lazım. PuhuTV’nin ilerleyen zamanlarda yeni dizilere yer verir mi bilinmez ama Fi Dizisi ile gönüllerde taht kumayı başardığı bir gerçek.

Yazar Hakkında

Füsun

Yorum bırakın