Mobil

GNÇ 1 GB Bedava İnternet Kampanyası

GNÇ 1 GB Bedava İnternet

GNÇ 1 GB Bedava İnternet başlıklı konumuzda, Turkcell bedava internet kampanyası 2017 ile ilgili paylaşımlarımıza devam ediyoruz. Uzmanalan ekibi olarak Genç Turkcellliler için hazırlanmış bu kampanyadan yararlanmak için 25 yaşını doldurmamanız ve Faturasız hat sahibi olmanız gerekmektedir. Faturasız  GNÇ Turkcel’liler için hazırlanmış olan bu paket ile birlikte sizlerin 2 kat daha fazla internet paketi yapmanız için bazı bilgiler paylaşacağız böylelikle ucuza bedava internet paketi sahibi olabileceksiniz.

GNÇ 1 GB Bedava İnternet Kampanyası 2017

GNÇ 1 GB Bedava İnternet

2017 yılına Turkcell Salla kazanla bedava internet dağıtmaya başlayan Turkcell, genç Turkcellileride unutmamış. GNÇ 1 GB Bedava İnternet paketi Faturasız hatlar için geçerli olan bu kampanya ile gençler internette sörflerini yaparken bir çok avantajdan da faydalanabilecekler. Bu paketten GNÇ Full 4 GB, 6 GB, 8 GB, 10 GB tarifesine abone olanlar faydalanabilir. Sizler için 1 GB bedava internetin esaslarını sırası ile açıklayalım.

Propecia The side effects of Propecia appear rarely because Finasteride contains the male sexual hormones and it does not cause negative reactions from the side of the body. Motilium Online

GNÇ 1 GB Bedava İnternet esasları

  1. Genç Turkcell olmak için ilk olarak 25 yaşınızı doldurmadıysanız GNC bir boşluk TC no yazıp 2222 yollayınız. Yada buradan hemen katıl butonuna tıklayınız.
  2. 1 GB hediye internet paketini almak için her ay 30 TL ve üzeri yükleme yapmanız gerekmektedir.
  3. Hattınıza tanımlanan 1 GB internet öncelikli olarak kullanılır. Bedava internet bittikten sonra hattınızda internet paketiniz varsa o kullanılır yoksa data ücretlendirmesi yapılır.
  4. Sms ile aktif etme özelliği bulunmamaktadır. 30 TL üzeri yüklemeniz halinde hattınıza paket tanımlanır ve size sms olarak bilgi gönderilir.
  5. Kalan bedava internet paketini sorgulamak için KALAN yazıp 2222 gönderebilirsiniz.
  6. Bu kampanya 30 Nisan 2017 tarihine kadar geçerlidir.
  7. Paketteki internet 30 gün içerisinde kullanılmazsa bir sonraki aya devretmez.

Bedava ek internet paketi nasıl yapılır ?

GNÇ 1 GB Bedava İnternet hakkında yeterince bilgi verdik. Şimdi çok deli fikirlerimizi sizlere anlatmaya geldi. Yüklediğin kadar kazan kampanyası Turkcell için geçerli. Ne kadar yüklersen Turkcell o kadar TL hesabınıza yatırıyor. Örnek 25 TL yüklediniz. 25 TL ek olarak hesabınıza yüklüyor. Tek seferde 50 TL maksimum yükleme yapabilirsiniz ve ayda 4 defa yüklemelerden ek TL hesabınıza eklenir. Bunun için www.turkcell.com.tr adresinden veya Hesabım uygulamasından kredi kartınızla Faturasız hattınıza TL aldığınızda aldığınız TL kadar hesabınıza yatar. Böylelikle o para ile Turkcell ek internet paketlerini bedavaya getirmiş olursunuz. Nasıl fikir güzel değil mi sizinde hoşunuza gittiğini biliyorum. Eğer başka Turkcell bedava internet paketleri arıyorsanız konumuzu inceleyebilirsiniz.

 

Yazar Hakkında

Füsun

Yorum bırakın