Sağlık

Göğüs büyütme yöntemleri – Göğüsler doğal yöntemlerle büyür mü?


Bayanların çoğunun dış görünüş ile ilgili rahatsız olduğu durumlar olabilir. Bunların başında da göğüsler gelir aslında. Kimi kadın büyük göğüslerinden muzdaripken kimisi de küçük göğüslerinde şikayet eder. Bu yazımızda Göğüs büyütme yöntemleri konusunu ele alacağız.

Göğüsler doğal yöntemlerle büyür mü?  Meme bağ dokusunun en temel parçası süt bezleri, yağ bezleri ve kaslardır. Kilolu hanımların memelerinin büyük olmasının sebebi olağandan fazla yağ dokusunun memede olmasıdır. Meme küçültmek için bir miktar zayıflamanın etkisi bulunsa da tek çözümü cerrahi yöntemdir. Göğüs büyütme için de bir alternatif cerrahi yöntem olup her kadının cesaret edemediği yada maddi olarak masrafının yüksek olması neden ile doğal yollarla göğüs büyütme konusunda çözüm aramaktadırlar.

Göğüs büyütme yöntemleri – Göğüsler doğal yöntemlerle büyür mü?

İlk yöntem ve en kalıcısı aslında göğüs egzersizleri ve masajlarıdır. 

Propecia The side effects of Propecia appear rarely because Finasteride contains the male sexual hormones and it does not cause negative reactions from the side of the body. Motilium Online

Göğüs egzersizleri ile memelerinizi bir kaç beden büyütmeniz mümkün. Bu sayede hem göğüs kaslarınız güçlenecek bu sayede yer çekimi ile dikliğini kaybetmeye meyilli olan göğüsleriniz dikleşecektir.

Göğüs (Meme) Büyütme Nasıl Yapılır ?

Göğüs & Meme büyütme nasıl yapılır ?, ilaçsız buz masajı ile  göğüs dikleştirme yapabilirsiniz. Her gün sabah ve akşam 1 tatlı kaşığı çörek otu yağı ve 1 tatlı kaşığı çilek yağını karıştın. Bu karışımla  15 dk göğüslerini içten dışa saat yönünde ve tersi yönde göğsünüze ter eliniz ile masaj yapın. Sonrasında elinize bir havlu alıp havluyu sıkabildiğiniz kadar sıkın. Bu işlemi de 20 defa uygulayın.. Göğüs kaslarınızı çok güzel çalıştıracaktır.

Sadece göğüs büyütme için değil toparlama ve dikleştirme içinde yapabilirsiniz. Her gün 10 dk buz masajı yapın. Buz ile yapılan masaj özellikle koltuk altından başlanarak yapılmalıdır. Buz masajı göğüs büyütmede sarkmış göğüsleri toparlamada çok etkilidir. Buzdolabı poşetinin içerisine bir avuç buz koyun ve her iki göğsünüzün üzerinde yan tarafında koltuk altına doğru 10’ar dk gezdirin. Süt bezelerini uyaran bu uygulama büyüme hormonunu çalıştıracaktır.Her duştan sonra ile göğüsleriniz büyük olsun küçük olsun mutlaka soğuk su ile masaj yaparak çıkın.

Göğüs büyütmek ilaçları

Göğüs büyüten hap yada krem adı ile satılan bir çok ürün hormon içerir ve asla kullanımı sağlıklı değildir. Zaten göğüs büyütmekten çok hormonel rahatsızlıklara, tüylenmelere sebep olabilir.

Göğüs büyüten ve dikleştiren besinler

Bizim size anlatmak istediğimiz konu aslında doğal yöntemler ile göğüs büyütmenin mümkün olduğudur.

  • Testere palmiyesi: Erkeklerde prostat tedavisinde, kısırlık ve iktidarsızlık için kullanılır. Bu bitki meme bezlerinin gelişimi üzerinde aktif rol oynar.
  • Yam kökü: Meksika kökenli bu bitki kadınların doğurganlıklarını arttırmak için eski kabilelerce kullanılıyordu. Kadınlık hormonu üzerinde uyarıcı etkisi vardır ve bu nedenle de memeleri büyütür.
  • Kara hindiba: Bir çok alanda tedavi amaçlı kullanılır özellikle akciğer hastalıklarında. Meme yapısında onarıcı etkiye sahiptir ve bu nedenle dik ve dolgun göğüslere sahip olmak için kullanılır.
  • Karabaşotu:  Göğüsleri büyütmekte etkili bir doğal takviyedir.
  • Muz: Her gün bir yerli muz yemek göğüsleri büyütmekte etkilidir.
Göğüs büyütme yöntemleri - Göğüsler doğal yöntemlerle büyür mü?

Göğüs büyütme yöntemleri – Göğüsler doğal yöntemlerle büyür mü?

Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu’ndan ameliyatsız göğüs büyütme reçetesi şöyle:

Bir ay şerbetçi otu kullanılır.  5-6 gram şerbetçi otunu 1 ay, 1 bardak suda 8-9 dakika kaynatmalısınız. Ilıkken tüketmelisiniz.
2. ay  hayıt tohumu kullanılacaktır.Aynı şerbetçi otunda olduğu gibi demlenmeli ve 1 ay tüketilmelidir.
Bu bitki kürlerini yaparken beslenmenize takviye gıdaları da almalısınız 2 günde bir yarım avokado limonlu olarak tüketilmeli, kurutulmuş beyaz üzüm ve ceviz muhakkak yenmelidir. Gün aşırı 30-40 gram arası sütlü çikolata da beslenme programınızda mutlaka bulunmalıdır.
Göğüs büyütme kürü 16-30 yaş arasındaki kişiler tarafından kullanılabilir. 35 yaş üzerinde herhangi bir etki sağlaması mümkün değildir.

Yazar Hakkında

Zuhal

Evli ve 2 çocuk annesi 11 yıllık bir grafiker. Güzel sanatlar fakültesi Grafik tasarım bölümü mezunu. Güncel konulara meraklı, araştıran ve paylaşmayı seven biri. Annelik sanatında nacizhane de olsa bilgi birikim sahibi olduğunu düşünen ve insanlığa faydalı, sevgi dolu ve merhametli bireyler yetiştirmeye uğraş veren bir anne. Aklına koyduğunu yapan, asla vazgeçmeyen. Paylaştığı her şeyi tecrübe etmiş bir beşer. El işlerine meraklı bu yüzdendir ki uykusuz geceleri bol ve verimli olan bir emekçi.

Yorum bırakın