Genel

Hafta Sonu Yapılabilecek Part Time Ek İş Fikirleri


Hafta Sonu Yapılabilecek Part Time Ek İş Fikirleri

Hafta Sonu Yapılabilecek Part Time Ek İş Fikirleri: Tek maaşlı çalışan bir aileye bir maaş ne kadar yeterli olabilirki. Malesef ayın başını zor getirir bir çok kişi. Ev hanımları yada  işsiz beyler için partime işler bulup çalışabilirler. İşte tam burda  sizlere fikir vermek amacı ile alternatif  iş fikirleri sunacağız hangisi size uygunsa seçip başvurabilirsiniz.

Eminim bir çoğunuzda, ilk işimizden kazandığımız maaş, evin masraflarına bile yetmiyor diyebilirsiniz. Böylesi durumlarda, ikinci ek iş arayışlarına gireriz. Bizlerde sizlere, hayatınızı kolaylaştırmak amaçlı, iş saatleriniz dışında hatta hafta sonları bile yapabileceğiniz, maddeler halinde bir ekişler rehberi hazırladık.

İşte Hafta Sonu Yapabileceğiniz Part Time Ek İş Fikirleri 

Hafta Sonu Yapılabilecek Part Time Ek İş Fikirleri

Part Time Ek İş Fikirleri

Propecia The side effects of Propecia appear rarely because Finasteride contains the male sexual hormones and it does not cause negative reactions from the side of the body. Motilium Online

Sizin için en kolayıda fazla mesai yapmak: İşyerinizde şayet mesai ücreti veriliyorsa, en azından bildiğiniz iş ortamınızda fazla mesaiye kalmaktır.

Ev Ofis Temizlik İşleri: Bireysel olarak evlere, ofislere, alışveriş avm’lerine temizlik yapan iş yerleriyle görüşebilir, yarım gün yada hafta sonu veya geceleri part time olarak onlarla katılarak çalışabilir ek gelir sağlayabilirsiniz.

Özel güvenlik görevlisi yada Gece Bekçiliği: Bu iş özellikle erkeklere yönelik, gece ve akşam nöbetleri ve hafta sonları için yapılabilecek en güzel uygun “ek iş fikirleri“nden biridir.

Bebek ve Çocuk Bakıcılığı: Bazı günler ve akşamlar evde olmayan bebekli iş kadınları, hafta sonu iş seyahatine çıkmak zorunda olan bayan annelerimiz vardır. Bu kişilerin bebeklerine ve çocuklarına part-time bakıcılık yaparakda para kazanabilirsiniz. Çalışan bayanların aşırı ihtiyaç hissettiği bir yardımdır. Bu çalışmaya dahil olarak ders çalıştırma, temizlik yemek pişirme gibi hizmetlerde ekleniyorsa alacağınız ücret daha da fazla olacaktır.

Hafta Sonu Yapılabilecek Part Time Ek İş Fikirleri

Part Time Ek İş Fikirleri

Ev ve Pet Bakıcılığı: Ülkemizde yeni ciddiyeti fark edilen işlerden bitanesidir. Ev sahipleri hafta sonnları evde yokken çiçeklerine, şayet varsa evcil hayvanlarına bakabilirsiniz, günlük sabah akşam evcil hayvanların mamaları verebilir, çiş saatlerinde tuvaletleri yaptırabilir veya kumları temizleyebilirsiniz, evlerinin düzenli temizliğini yapabilirsiniz. Yaptığınız hizmete görede ücretinizi alırsınız.

Özel Ders Öğretmenliği: Bilginize güveniyorsanız yada yetenekli olduğunuz konularda öğrencilere özel ders verebilirsiniz. Matematik dersi , yabancı dil , piyano, dikiş-nakış-örgü dersi, resim kursu veya web tasarım kursu hatta internet kullanma, blog yazma kursu olabilir, sizin yaratıcılığınıza kalmış bişey.

Bizleri Takip İçin Buraya Tıklayarak Facebook Fan Sayfamızı Beğenebilirsiniz…

Genel katagori konularımıza da göz atmak istermisiniz tıklayınız..

 

Yazar Hakkında

ismail

Yorum bırakın