Hakkımızda

Uzmanalan.com profesyonel içerik editörleri tarafından beslenmektedir. Kasım 2017 yılında yayın hayatına başlayan uzmanalan orjinal içeriği ve özgün yazıları ile kullanıcılarına kaliteli hizmet sunmaktadır. Yazarlarımızın yazdığı yazılar araştırmalar sonucu oluşturulmaktadır. Teknoloji ve sağlık ağırlıklı sitemizde yayın hayatımızı 4 yazar ile sürdürmekteyiz. Sağlık konularında F. Ağca, Nasıl Yapılır konularında Z. Özgür ve Genel içerik ve Hesaplama kategorisinden İ. Avdaş sorumludur.

Füsun Ağca

20 Kasım 1973 Avanos Doğumlu, 3 kardeşin en büyüğü, İlk ve Orta öğrenimini Ankara’da Namık Kemal Ortaokulunda tamamladı. Ayrancı Ticaret Lisesi Mezunu. 2000-2009 yılları arasında inşaat izolasyon sektöründe faaliyet gösteren bir aile şirketi kurdu ve çeşitli işlerde başarılara imza attı. 2007 yılında hayatının aşkı ile evlendi ve 2 kız çocuk annesi. 2013 den sonra İzmir’de ikamet etmekte.Bir süredir makale yazarlığı yapmakta

İsmail Avdaş

01.09.1981 Eskişehir doğumlu. İlk ve orta öğretimden sonra eskişehir motor meslek lisesi 2. sınıftan ayrılarak iş hayatına atıldı. 2012 Yılından itibaren web geliştiriciliği ve seo konusunda kendini geliştirmek adına araştırmalar yapmaktadır. Eskişehirde yaşamaktadır.

Zuhal Özgür

Evli ve 2 çocuk annesi 11 yıllık bir grafiker. Güzel sanatlar fakültesi Grafik tasarım bölümü mezunu. Güncel konulara meraklı, araştıran ve paylaşmayı seven biri. Annelik sanatında nacizhane de olsa bilgi birikim sahibi olduğunu düşünen ve insanlığa faydalı, sevgi dolu ve merhametli bireyler yetiştirmeye uğraş veren bir anne. Aklına koyduğunu yapan, asla vazgeçmeyen. Paylaştığı her şeyi tecrübe etmiş bir beşer. El işlerine meraklı bu yüzdendir ki uykusuz geceleri bol ve verimli olan bir emekçi.

Bizlere iletişim bölümünden tüm sorularınızı yöneltebilirsiniz. İçerik önerilerinde bulunabilirsiniz. Sitemiz prensip gereği tanıtım yazısı ve ücretli link almamaktadır. İçerik konusunda her makalemiz minimum %80 özgünlük içermekte olup minimum 300 kelimeden oluşan güncel ve teknik makaleler paylaşmaktadır. Sağlık konusunda paylaşılan içerikler uzmanlara danışılmış konular olup kişiden kişiye farklı etkiler gösterebilir. Bu nedenle önerilerimizden faydalanmadan önce lütfen doktorunuza başvurunuz. Mobil ve Teknoloji içeriklerimiz teknik bilgiler içermekte olup içeriğimiz DMCA tarafından koruma altında olduğunu. Yazılı izin olmadan görsel ve içeriksel makale almanın etik olmadığını belirtmek isteriz.