Genel

Hayatı Kolaylaştıran Küçük Bilgiler Püf Noktaları


Hayatı Kolaylaştıran Küçük Bilgiler Püf Noktaları

Hayatı Kolaylaştıran Küçük Bilgiler Püf Noktaları: Ordan Burdan Şurdan hızlı seri şekilde kilo verip yeniden almak vücudumuzun zayıflamaya karşı direncini arttırır ve zamanla kilo vermemizi zorlaştırır. Metabolizmayı alt üst eder.Yeni araştırmalara göre sebze, meyve, yeşillikleri bol bol yiyen insanların daha az kanser riski, kalp hastalığına daha az yakalandığı görülmüştür.

Hayatı Kolaylaştıran Küçük Mutfak  ve Pratik Bilgiler

Hayatı Kolaylaştıran Küçük Bilgiler Püf Noktaları

Hayatı Kolaylaştıran Küçük Bilgiler Püf Noktaları

 •  Yaptığımız kekin üstüne erittiğiniz çikolatayı dökeceğiniz zaman, eritilmiş çikolatanıza birazcık tereyağı karıştırın. Hem lezzet verir hem de çikolatayı yumuşatmış olacaktır. * Evinizde duvarınıza çivi çakacağınız zaman işaret koyduğunuz yerin tam üstüne çapraz gelecek şekilde bir bant yapıştırın. Böylece çiviyi çaktığınız zaman, duvarınızın alçısını çatlatmamış olacaksınız.
  *Kek yaptığınız kek kalıbınızın içine kek harcınızı dökmeden önce tam ortasına bir şerit alüminyum folyo koyunuz. Kekiniz piştikten sonra kolaylıkla çıkartabilirsiniz.
  * Evinizdeki bir kaç günlük bayatlamış ekmeklerinizin üzerine su serpiştirin ve folyo kağıda sarıp 6/10 dakika fırınlayınız. Ekmekleriniz taptaze olacaktır.
  * Fırında patates yapmak istiyorsanız fırına atmadan önce 12/15 dakika haşlayınız ve bir çatal yardımı ile deliniz. Böylece daha hızlı ve kolay pişecektir.
  * Patlıcanlarınızı pişirmeden önce mutlaka tuzlayın bir müddet bekletin. Sonra soğuk süte batırıp kurulayınız. Patlıcanlarınız daha lezzetli bir tat alacaktır.
  * Gün boyunca acıktığınız zaman, öğünler arasında mideniz kazındığında acıktığınızda mutlaka kuru erik yiyiniz. Kuru erik vücuttaki kan şekerimizin düşmesini engeller. Ama fazlada erik sayısını abartmayın çünkü bir kuru erikte 8 kalori vardır.
  * Evinizde pasta yaparken pastalar için kullandığınız meyve ve şekerlemelerin tabana çökmemesini istemiyorsanız eğer yaptığınız pastalarınıza bir miktarcık mısır unu ilave edebilirsiniz. Meyveler pişerken suları yoğunlaşır dibe çökmez.
  * Pişirdiğiniz patates pürenize farklı bir koku vermek isterseniz içine çimdik hindistan cevizi atınız. Lezzetinin ve tadının çok değiştiğini farkedeceksiniz.
  * Meyveli kek yaparken, içine attığınız meyvelerin kekin dibine oturmaması için meyveleri önceden una yada nişastaya bulayıp az bekletin ve sonra kek hamurunuza karıştırınız.Bizleri Takip İçin Buraya Tıklayarak Facebook Fan Sayfamızı Beğenebilirsiniz…

Alkali Yaşam için Karbonat Başlıklı Konumuzada Göz Atmak İstermisiniz Tıklayınız.

Propecia The side effects of Propecia appear rarely because Finasteride contains the male sexual hormones and it does not cause negative reactions from the side of the body. Motilium Online

Yazar Hakkında

ismail

Yorum bırakın