Mobil

Haydi Gel 2 GB Turkcell Kampanyası

Haydi Gel 2 GB

Turkcell bedava internet kampanyaları ile ilgili 2017 yılında oldukça hızlı bir atak yapmıştı Salla Kazan kampanyası ile bir çok kişiye on binlerce hediye internet, hediye konuşma paketleri dağıttı. Şimdi ise yeni kampanyası ile kullanıcılarını sevindirmeye devam ediyor. 2017 Ek internet paketi veya bedava internet paketi de diyebilirsiniz. Uzmanalan ekibi olarak bu konu hakkında sizlere bilgi vereceğiz ve yeni çıkan bu kampanyasını sizlerle paylaşacağız.

Haydi Gel 2 GB

Turkcell Faturalı hatlar için hazırlanan bu paket ile haydi gel kampanyasına katılabilirsiniz. Haydi Gel kampanyası çerçevesinde hangi tarifeyi seçerseniz seçin size ek 2 GB internet paketini Turkcell hediye edecek. Tabi ki bunun için bazı şartlar da mevcut.

  1. Kampanya’dan yararlanmak için Faturalı pakete geçiş yapmanız gerekmektedir.
  2. HAYDİ GEL FATURALI 1 GB Kampanyasına katılan üyeler paketler arası geçiş yaptıkları taktirde 1 GB daha hediye kazanacaklardır.
  3. Turkcell Faturalı hatlara geçiş yapan veya hattını Turkcell’e taşıyan müşteriler HAYDIGEL 2GB yazıp 2200 yolladıkları taktirde hediye 1 GB internet paketleri anında 2 GB Turkcell hediye internet paketine dönüşecektir.
  4. Bu paketten yararlanmak için 90 günlük Turkcell müşterisi olmaları koşulunda bu kampanyadan yararlanabilirler. Yeni sim kart alan veya yeni Turkcell geçiş yapacak müşteriler diğer kampanyalardan yararlanmalıdır.
  5. Konfor Eko/Avantaj/Fırsat/Süper, Turbo Ekstra 6 GB, GNÇ Full/Süper/Star, Kontrol Midi/Plus/Ekstra, Faturalı 2 GB/3 GB/4 GB Plus ve Fırtına 4 GB/8 GB paketlerine geçiş yapanlar faydalanabilir.
  6. Kampanya’ın geçerlilik süresi 30 Nisan 2017

Turkcell kampanyalarını sizlerle paylaşmaya devam edeceğim ilerleyen zamanlarda sizleer Turkcell hakkında yeni kampanyaları duyuracağız ve bilgi vereceğiz. Turkcell Salla kazan kampanyasını duymadınız bu konu hakkında da sizlere bilgi verelim. Faturalı ve Faturasız Turkcell hatlarınız 4.5G uyumlu ise 4.5G Salla Kazan kampanyasından faydalanma şansınız var. Salla kazan kampanyalarından hediye internet ve konuşma paketleri kazanmak isterseniz android veya iphone telefonlarınızdan Turkcell Hesabım uygulamasını indiriniz. Her pazartesi hesabım uygulamasına girerek salla kazan yapabilir ve birbirinden güzel hediyeler kazanabilirsiniz. Hediyeleriniz günlük, haftalık ve aylık olarak verilecek ve her hafta pazartesi kampanyaya katılabileceksiniz. Haydi Gel 2 GB kampanyası ile ilgili sizlere bilgi verdik umarım işinize yaramıştır. İlerleyen kampanyada görüşmek üzere.

Propecia The side effects of Propecia appear rarely because Finasteride contains the male sexual hormones and it does not cause negative reactions from the side of the body. Motilium Online

 

Yazar Hakkında

Füsun

Yorum bırakın