Kültür Sanat Sinema

İçerde Kudret Sönmez Kimdir ?

İçerde Kudret Sönmez

İçerde dizisinin yeni karakteri Kudret Sönmez TEK’i kim oynayacağı belli oldu. İçerde dizisi kasıp kavurmaya devam ediyor her geçen gün heyacanını arttıran İçerde dizisine yeni katılan Handan’nın patronu Kudret Sönmez‘in kim olduğu merak konusu. Bu hafta Celal babanın tüm camiyı ele geçirmek için uğraşırken Handan hanımla iş yapmak ister. Celal babanın asıl amacı baronun başı olmaktır. Ancak Handan’nın patronu Kudret Sönmez’in kim olduğunu bilmeyen Celal baba koşulsuz kabul etmiş gibi görünüyor.

İçerde Kudret Sönmez Kimdir

İçerde Kudret Sönmez

Tuğba iş olarak verdiği görevlerden biri ise Sarp’ın bir adamı yok etmesidir. Bu adam hakkında ne gibi planları var bilinmez ama Alyanak şimdiden heyecanlanmış durumda. Celal babaya söyler mi bilinmez ama 6 Mart 2017 tarihinde yayınlanacak olan İçerde dizisinde 24. Bölümde neler olacağı İçerde Dizisi Kudret Sönmez’i oynayan kişinin kim olacağı şimdiden merak konusu. Bakalım Kudret Sönmez kim ?

Propecia The side effects of Propecia appear rarely because Finasteride contains the male sexual hormones and it does not cause negative reactions from the side of the body. Motilium Online

Handan’ın Patronu Kudret Sönmez Kim ?

İçerde Dizisi Handan’ın Patro’nu kim öğrenmiş olacağız. 6 Mart İçerde dizisinde Sarp’ın görevini başarılı bir şekilde yerine getirebilecek mi merakla bekliyoruz. Show Tv’nin vazgeçilmez ve efsane dizileri arasında yer alma yolunda emin adımlarla ilerlerken Melek’in neler yapacağı ve sonuçlarının neler olacağı da merak konusu arasında. Bakalım Celal baba bu oyunu bozabilecek mi ?, Sarp Mert’in Celal baba için çalıştığını ortaya çıkarabilecek mi bekleyeceğiz ve göreceğiz.

Bakalım Kudret Sönmez, Alyanak’ın heyecanlanıp ayağa kalktığı kadar önemli bir kişimi göreceğiz. Mert ve Sarp kardeş olduğunu kaçınca bölümde öğrenir bilinmez ama bu dizi oldukça heyecanlı dakikalar yaşatacağı şimdiden ortada.

Son aldığımız bilgiye göre Kudret Sönmez Tek’in kim olduğu ortaya çıktı. Oyunculuk kariyerinin top noktasında bulunan ve oyunculuğu ile taktir toplayan Uğur YÜCEL, İçerde dizisinin oyuncuları arasına eklendi.

İçerde Dizisi 24. Bölüm Sneak Peek

Yazar Hakkında

Füsun

Yorum bırakın

1 Yorum