Kültür Sanat Sinema

İçerde Melek öldü mü? Bensu Soral diziden ayrılıyor mu?

İçerde Melek öldü mü

 İçerde Melek öldü mü ? Son bölümde Kudret Sönmez’in sağ kolu Serkan ve Davut Sarp’ı öldürmek için pusu kurarlar. Sarp ve Melek ise her şeyden habersiz birbirlerine sarılmaktadırlar.
Sarp’ın kardeşinin Mert olduğunu söylemek için Mert’i de oraya çağıran Melek kaza kurşununa mı kurban gidecek? Melek Serkan’ı fark eder ve Sarp’ın önüne geçerek Sarp’ı ölümden korur. Fakat Melek aldığı 2 kurşun yarasından sağ kurtulabilecek mi? Yaşadığı olaydan sonra hafızasını mı kaybedecek ?

Melek’in vurulma sahnesi!

Show Tv’de yeni sezonun bomba yapımı olan İçerde dizisinde Avukat Melek karakterine Bensu Soral hayat veriyordu. Ay Yapım‘ın show Tv’de 2016-2017 sezonu için hazırladığı dizi aslında sizlerinde bildiği ve severek izlediği Köstebek filminin uyarlaması olan İçerde’nin tanıtım fragmanı da sitemize eklenmiştir.

Propecia The side effects of Propecia appear rarely because Finasteride contains the male sexual hormones and it does not cause negative reactions from the side of the body. Motilium Online

İçerde 31. yeni bölüm fragmanı öncesi yayınlanan İçerde son bölüm izleyenlere heyecan dolu dakikalar yaşattı. İçerde son bölümünün yayınlanmasının ardından gözler fenomen olmuş dizinin yeni bölüm fragmanına çevrildi. İçerde son bölümde, Sarp ve Mert’in kardeş olduğu gerçeği ortaya çıktı. Celal’in kurtulması ise Kudret Sönmez’i çılgına çevirdi.

İçerde Melek öldü mü

Yapımcılığını Ay Yapım’ın üstlendiği İçerde Dizisinin başrollerinde Çağatay Ulusoy ( Sarp Yılmaz) , Aras Bulut  İynemli(Komiser Mert), Çetin Tekindor ( Celal Baba) , Bensu Soral (Av. Melek Duman), Damla Colbay ( Gazeteci kız Eylem ), Mustafa Uğurlu ( Yusuf Müdür) , Rıza Kocaoğlu ( Davut ), Nihal Koldaş ( Füsun Yılmaz) , Gözde Kansu ( Yeşim Duman ) ve Yıldıray Şahinler ( Alyanak ) yer alıyor. Dizinin yönetmeni Uluç Bayraktar , senaryosunu ise Ertan Kurtalan ve Toprak Karaoğlu kaleme almakta.

İçerde Melek öldü mü? Bensu Soral diziden ayrılıyor mu?

Celal Babanın talimatı üzerine Davut tarafından eve kapatılan ancak son anda gelen bilgiyle evden kaçırılan Melek kaçırıldığı yerden de kurtulmasını biliyor. Sarp ile tam buluşup kardeşini getirdiğini söylediği anda tetikçi Serkanı görüp Sarp’ın önüne atlıyor. O sırada Davut’ta Melek’i yanlışlıkla vuruyor.

İki kardeş gerçeği öğrenebileceklermi? Sarp artık Umut a kavuşabilecek mi?

İçerde Melek öldü mü
Melek yaşam savaşını kazanacak mı yoksa diziye vedamı ediyor? İçerde 31. Bölümde Melek’in ölmeyeceği iddia edilse de maalesef güzel oyuncu ölerek diziden ayrılıyor!!!

Yazar Hakkında

Füsun

Yorum bırakın