Mobil

İşCep Yeni Yıl Çekilişi ve Sonuçları

İşCep Yeni Yıl Çekilişi

İşCep Yeni Yıl Çekilişi; Türkiye’nin en sevilen bankalarından İş Bankası yeni yıl için müşterilerine mükemmel bir kampanya düzenledi. Uzmanalan ekibi olarak sizler için hazırladığımız bu makalede İşCep Yeni Yıl Çekilişi ve Sonuçlarını sizlerle paylaşacağız. İşCep Yeni Yıl Çekilişi ile ilgili detaylı bilgileri yazımızın devamında bulabilirisniz.

İşCep Yeni Yıl Çekilişi ve Sonuçları

İş Bankasına ait İşcep uygulamasına giriş yaparak yeni yıl çekilişine katılmış olacaksınız. Eğer İşcep nasıl indirilir ? diye soracak olursanız bu konu ilgili biraz bilgi vermek isterim. Apple telefonuna sahipseniz Apple Store giriş yapınız ve işcep yazarak indirebilirsiniz. Android telefonları içinde aynı durum geçerli uygulamayı Playstore uygulamasına giriş yaparak İşcep uygulamasını indirmeniz gerekmektedir. Daha sonra uygulamaya giriş yaparak çekilişe katılma şansına sahipsiniz.

İşCep Yeni Yıl Çekiliş Şartları Nedir ?

İşCep Yeni Yıl Çekilişi

Propecia The side effects of Propecia appear rarely because Finasteride contains the male sexual hormones and it does not cause negative reactions from the side of the body. Motilium Online

İş Cep Yeni Yıl Çekiliş Sonuçları için tıklayınız

Bugünden itibaren 5 Ocak 2016 tarihine kadar İşcep giriş yaptığınızda 1 çekiliş hakkı kazanacaksınız. Her gün giriş yaparak çekiliş şansını arttırabilirsiniz. İşcep çekiş sonucu 10 Macbook Air, 10 iPhone 7, 10 adet Teknosa’da geçerli 1000 TL değerinde indirim kazanbilirsiniz.

  • Apple MacBook Air’ın özellikleri : 1.6 Ghz işlemciye sahip, 128 GB SS depolama ve 13 inç boyutundadır. Değeri 3.670.00 TL
  • Apple iPhone 7 ( Sim hattı hariç sim free olarak verilir). 3.400.00 TL
  • Teknosa Hediye çeki (25.02.2017 – 03.11.2017 tarihlerinde geçerli olacaktır)

İşCep Yeni Yıl Çekilişi Sonuçlar ne zaman yayınlanacak ?

İşcep sonuçları 24  Ocak 2017 tarihinde Posta Gazetesinde yayınlanacaktır. Bu tarihten sonra 8 Ocak 2017 tarihine kadar İş Bankasına başvuru yapmaları gerekmektedir. Asıl yedekler eğer hediyelerini almazlarsa, yedekler ise 23 Ocak 2017 tarihine kadar başvuru yapmazlarsa hediyelerini alamayacaklardır. Çekiliş sonuçları gazetede yayınlanacağı için o günü not etmenizi öneriyoruz. İş Banka’sı ne yazık ki kazandığınızda sizi arayarak bilgi vermek yerine gazeteden öğrenmenizi istiyorlar.

İşCep Çekilişine Nasıl Katılabilirim ?

İşcep çekilişine bulunduğunuz hafta pazartesi gününden cuma gününe kadar giriş yapmanız gerekiyor. İlk girişinizde 1 çekiliş hakkı kazanırsınız. Her hafta 1 çekiliş hakkı kazandığınızı unutmayınız. 18 yaşından küçükler çekilişe katılamaz ve alınan hediyenin KDV ve ÖTV’si kazanan kişi tarafından karşılanır. 0212 258 88 50 nolu ESTABOOM Kampanya Danışma Hattından detaylı bilgileri öğrenebilirsiniz. Eğer iş bankası müşterisi iseniz İşcep Cep bankası uygulamasını indirmeyi unutmayınız.

 

 

Yazar Hakkında

Füsun

Yorum bırakın