Moda

Kilolu Ve Göbekli Kadınlar Nasıl Giyinmeli


Kilolu Ve Göbekli Kadınlar Nasıl Giyinmeli

Kilolu Ve Göbekli Kadınlar Nasıl Giyinmeli: Bugün ki ele aldığımız konuda kilolu tombik bayanların nasıl giyinmesi gerektiğine dair oldu. Kilolu kadınlar nasıl giyinmeli? Sorusunun elbette yanıtı Uzmanalan.com adresindedir.

Her vücut tipine göre şık ve görünmek istediğiniz gibi gösterecek kıyafet seçenekleri vardır. Önemli olan bu kıyafetleri bulup kendimize güzel bir şekilde kombin etmektir. Bu gibi durumlarda iyi seçim güzel kombin ile Kilolu ve balık etli kadınlarda kendilerine yakışacak ve herkes tarafından beğenilecek bir giyim modası olabilir kendine bir tarz yaratabilirler.

Kilolu Ve Göbekli Kadınlar Nasıl Giyinmeli4

Kilolu Ve Göbekli Kadınlar Nasıl Giyinmeli

Propecia The side effects of Propecia appear rarely because Finasteride contains the male sexual hormones and it does not cause negative reactions from the side of the body. Motilium Online

Kilolu Kadınlar Nasıl Giyinmeli

 1. Küçük tüyolar verelim siz bayanlara: Araştırmalarla birlikte siyah kıyafetlerin kiloları sakladığı ve olduğundan daha zayıf gösterdiğini görüyoruz. Bu yüzde kilolu kadınlarımızın ilk etap da siyah kıyafetler tercih etmesini tavsiye ediyoruz.
 2. Tam üzerinize oturan kıyafetlerden ziyade daha bol kıyafetler tercih edebilirsiniz. Bunlarda kiloları saklamak için başvurabileceğiniz bir yöntemdir.
 3. Kilolu kadınların jean seçimleri boot-cut olursa bu onları daha seksi ve zayıf gösterecektir. Bunu da bir yere not alın deriz.
 4. Sürekli sabit renkleri tercih etmektense farklı ve cıvıl cıvıl dediğimiz renkleri de tercih edebilirsiniz. Fazla desenli olmayan ama farklı renklerde olan kıyafetlerde sizin için idealdir.
 5. Kendinizi Koyu Renklere Mahkum Etmeyin
  Kilo sorununuz var diye kendinizi koyu renklere mahkum etmeyin. Kilonuzun fazla olduğu yerlerde koyu renk, canlı bir renkle kombine edin. Geniş basenleriniz varsa üst kıyafetiniz mutlaka kıyafet seçerken parlak renk olmasına dikkat edin.
 6. Üst bölgesi kilolu kadınlar kayık yaka yerine (v) yakayı tercih etsin. Enine çizgili, iri ve beyaz desene sahip bluzlardan kaçının; boyuna çizgili kıyafatlerden yana olun. Asimetrik çizgiler de zayıf görünmede çok etkili olacaktır.

Aksesuarlarınıza Takılara Dikkat  Ediniz

 1. Büyük aksesuarlar ve boyna sarılar  fularlar gözü yanıltarak vücudunuzu daha ince gösterir. Büyük kolyeler takarak hem modayı takip etmiş hem de zayıf görünmüş olacaksınız. Basen kısmı geniş kadınların kalça kısmını saran dar pantolanlardan ziyade boru paça pantolonlar; etekte ise kloş ya da dar etekler ideal.
 2. Koyu renk makyaj tıpkı kıyafette olduğu gibi suratınızı inceltir. Yüzünüzü küçük göstermek için saçınızın kabarık olması önemlidir .Perçemde yan kısımları düz fön yüzü ince gösterirken; tepeden toplanmış atkuyruğu suratınızı sivrileştirir ve sizi zayıf gösterir.
 3. Göbekli ve beli kalın kadınlar göbek ortasından pantolon tercih etsinler. Yüksek ya da düşük bel pantolondan kaçınsınlar. Kumaş sert ise uzak durmanızı tavsiye ederiz.
 4. Yumuşak, hafif ve vücudunuzda kayan kumaşı tercih edin. Bu şekilde vücudunuzun genel hatlarını kapatabilirsiniz.
 5. Unutmayın her kadın güzeldir. Yeter ki kendinize yakışanı bulun ve buna uygun kombinler yapın. Kilo asla mutlu  yaşamaya engel değildir, Buna müsaade etmeyin
Kilolu Ve Göbekli Kadınlar Nasıl Giyinmeli2

Kilolu Ve Göbekli Kadınlar Nasıl Giyinmeli

 

Kilolu Ve Göbekli Kadınlar Nasıl Giyinmeli16

Kilolu Ve Göbekli Kadınlar Nasıl Giyinmeli1

Kilolu Ve Göbekli Kadınlar Nasıl Giyinmeli3

Kilolu Ve Göbekli Kadınlar Nasıl Giyinmeli5

Kilolu Ve Göbekli Kadınlar Nasıl Giyinmeli6

Kilolu Ve Göbekli Kadınlar Nasıl Giyinmeli7

Kilolu Ve Göbekli Kadınlar Nasıl Giyinmeli8

 

Kilolu Ve Göbekli Kadınlar Nasıl Giyinmeli9

Kilolu Ve Göbekli Kadınlar Nasıl Giyinmeli10

Kilolu Ve Göbekli Kadınlar Nasıl Giyinmeli11

Kilolu Ve Göbekli Kadınlar Nasıl Giyinmeli12

Kilolu Ve Göbekli Kadınlar Nasıl Giyinmeli13

Kilolu Ve Göbekli Kadınlar Nasıl Giyinmeli14

Kilolu Ve Göbekli Kadınlar Nasıl Giyinmeli17

Saçlarda Moda Röfle Balyaj Ombre Hangisi Size Uygun Başlıklı Konumuza Göz Atmak İçin BurayaTıklayınız.

Bizleri Takip İçin Buraya Tıklayarak Facebook Fan Sayfamızı Beğenebilirsiniz…

 

Yazar Hakkında

ismail

Yorum bırakın