Kültür Sanat Sinema

Kördüğüm Neden Final Yapıyor?


Bir dizi daha reyting kurbanı oldu.

Endemol Shine Türkiye imzalı Kördüğüm dizisi 2. sezonda erken finale gidiyor. İbrahim Çelikkol, Alican Yücesoy , Saadet Işıl Aksoy ve Mehmet Aslantuğ‘un başrollerini paylaştığı Kördüğüm dizisi 31. bölümü ile 20 Ekim’de ekranlara veda ediyor. Peki Kördüğüm neden final yapıyor. İşte ayrıntılar.

Kördüğüm Neden Final Yapıyor?

Kördüğüm Neden Final Yapıyor?

Geçtiğimiz sezonun ardından yeni sezonda reyting kurbanı olan Kördüğüm’de başrol oyuncularından Belçim Bilgin‘in yeni sezon başında diziden ayrılması en büyük sebep oldu. Sevilen oyuncunun diziden ayrılmasının ardından reytinglerde dibe battı. Böyle olunca erken final  kaçınılmaz oldu.

Propecia The side effects of Propecia appear rarely because Finasteride contains the male sexual hormones and it does not cause negative reactions from the side of the body. Motilium Online

Bu haftaki final bölümünde Karasu Ailesi’ nin tüm sırları gün yüzüne çıkıyor. Sevenleri hala şaşkınlık içinde dizinin devam edeceği açıklamasını beklerken bu akşam son bölümü ile dizi ekranlara veda etti.

Yazar Hakkında

Zuhal

Evli ve 2 çocuk annesi 11 yıllık bir grafiker. Güzel sanatlar fakültesi Grafik tasarım bölümü mezunu. Güncel konulara meraklı, araştıran ve paylaşmayı seven biri. Annelik sanatında nacizhane de olsa bilgi birikim sahibi olduğunu düşünen ve insanlığa faydalı, sevgi dolu ve merhametli bireyler yetiştirmeye uğraş veren bir anne. Aklına koyduğunu yapan, asla vazgeçmeyen. Paylaştığı her şeyi tecrübe etmiş bir beşer. El işlerine meraklı bu yüzdendir ki uykusuz geceleri bol ve verimli olan bir emekçi.

Yorum bırakın