Genel

KPSS 2017 SINAV TARİHLERİ


KPSS 2017 SINAV TARİHLERİ 2017 yılI KPSS, LYS, DGS, ALES gibi ÖSYM’nin sorumluluğunda olan sınavlara girecekleri yakından ilgilendiren 2017 ÖSYM sınav takvimi yayımlandı. İşte 2017 yılında sınav tarihleri, başvuru ve sonuç açıklanma tarihleri yazımızda.

ÖSYM, sınav takviminin sınav tarihlerinin değişebileceği konusunda adayları uyarıyor. Olası değişikliklerden haberdar olmak için ÖSYM nin sayfasını yakından takip etmelisiniz.

2017 kpss LİSANS başvuruları ne zaman yapılacak? 2017 KPSS Başvuru tarihleri açıklandı.2017 KPSS LİSAN sınav tarihi ÖSYM’nin resmi internet sitesinden ilan edildi yazımızdanda ayrıntılı takvime ulaşabileceksiniz.

Propecia The side effects of Propecia appear rarely because Finasteride contains the male sexual hormones and it does not cause negative reactions from the side of the body. Motilium Online

Kamu Personel Seçme Sınavı (2017 KPSS Lisans) (Genel Yetenek, Genel Kültür, Eğitim Bilimleri) sınavı  21 Mayıs 2017‘de yapılacak, sonuçlar 16 Haziran 2017‘de açıklanacak. Başvurular 14-27 Mart 2017‘de yapılabilinecek.

KPSS Lisans Alan Bilgisi Sınavı, 28 Mayıs 2017‘de yapılacak, sonuçlar 16 Haziran 2017‘de açıklanacak. Başvurular 14-27 Mart 2017′de alınacak.

KPSS Öğretmenlik Alan Bilgisi Sınavı (ÖABT),16 Temmuz 2017‘de yapılacak, sonuçlar 4 Ağustos 2017′de duyurulacak.

KPSS Lisans sınavına başvuracak adaylar için önemli duyuru. Sınav başvuru tarihlerini kaçıran ve ya başvuru yapmayan adaylar kesinlikle sınava giremeyecek.

Sınava katılmak isteyenler, Kılavuz ve Aday Başvuru Formuna, başvuru süresi içinde ÖSYM’nin (http://www.osym.gov.tr) İnternet adresinden ulaşabilecekler. Kılavuz dağıtımı ve satışı olmayacaktır.

Adayların başvuru işlemlerini  tamamladıktan sonra başvuru süresi içinde ÖSYM’nin (http://ais.osym.gov.tr) adresinden başvuru bilgilerini kontrol etmeleri önemle duyurulur.

KPSS 2017 SINAV TARİHLERİ

KPSS 2017 SINAV TARİHLERİ

 

KPSS 2017 SINAV TARİHLERİ

2017sinavtakvimi18102016 AYRINTILI SINAV TAKVİMİNİ BU LİNKTEN İNDİREBİLİRSİNİZ..

 

KPSS’de BAŞARILI OLMANIN YOLLARI

 KPSS’ye Programlı Çalışın

Öğrencilik yıllarında da çoğumuzun yaptığı son ana bırakma işini yapmayın. Zamanlı programlı olarak sınav tarihinden çok öncesinde ders çalışmaya başlayın.

KPSS’den Tek Sınava Odaklanın

KPSS’ye hazırlanırken başkaca sınav kaygınız da olmasın odaklanın ve en iyisini yapın.

Matematik için Zaman 

Matematik sınavlarda en kritik olan alandır ve ciddi emek ister matematik için özen gösterin.

Özet Çıkarmayı İhmal Etmeyin

Özet çıkarmak en iyi ve akıllda kalıcı çalışma yöntemlerinden birsidir ihmal etmeyin geri dönüp bakmak istediğinizde büyük kolaylık sağlar.

Konuları Bitirmeden Testini Çözmeyin

Konuyu tamamen anlamadan testine geçmeyin yapamamak veya çok yanlış sonuç motivasyonunuzu olumsuz etkiler…

Zaman Tutun

KPSS de diğer sınavlar gibi zaman ile yarışılan sınavlardandır. Bu nedenle sınava hazırlanırken alıştırma testleri yaparken muhakkak süre tutun ve bunu alışkanlık haline getirin ki sınavda zaman problemi yaşamayın….

 

Herkese bol şans…

Daha fazlası için Facebook Fan sayfamızı takip edin…

Yazar Hakkında

Zuhal

Evli ve 2 çocuk annesi 11 yıllık bir grafiker. Güzel sanatlar fakültesi Grafik tasarım bölümü mezunu. Güncel konulara meraklı, araştıran ve paylaşmayı seven biri. Annelik sanatında nacizhane de olsa bilgi birikim sahibi olduğunu düşünen ve insanlığa faydalı, sevgi dolu ve merhametli bireyler yetiştirmeye uğraş veren bir anne. Aklına koyduğunu yapan, asla vazgeçmeyen. Paylaştığı her şeyi tecrübe etmiş bir beşer. El işlerine meraklı bu yüzdendir ki uykusuz geceleri bol ve verimli olan bir emekçi.

Yorum bırakın