Hesaplayıcılar

KYK Kredi Burs ödemeleri ne zaman yapılacak ?

KYK Kredi Burs ödemeleri ne zaman yapılacak ?

Uzmanalan ekibi olarak sizlerle paylaşacağımız konu KYK Kredi Burs ödemeleri ne zaman yapılacak ?. Bir çok üniversite öğrencisinin heyecala beklediği KYK Burs ödemelerinin ne zaman yapılacağı konusunda sizlerle bilgi vermek istiyoruz. KYK Kredi Burs ödemeleri ne zaman yapılacak ? hakkında detaylı bilgi almak için yazımızın devamını incelemenizi öneriyoruz.

KYK Kredi Burs ödemeleri ne zaman yapılacak ?

KYK Burs ödemesini alacak öğrencilerin TCKN son habelerine göre 4-6 Aralık arasında ödeme alacaklar. 1 defaya mahsus ilk burs alacak kişilerin 27 Kasım Pazar 2016 tarihine kadar eğer kredi ve burs taahütnamasini imzalamaları halinde 6-10 Aralık 2016 tarihleri arasında ilk paralarını almaya başlayacaklar. İlk defa burs alacak kişiler 1200 TL koplu bir şekilde para alacaklarını belirtmek isterim.

TC Numarasına göre hangi gün KYK Kredi Burs ödemesi alacağım ?

KYK Kredi Burs ödemeleri ne zaman yapılacak ?

Propecia The side effects of Propecia appear rarely because Finasteride contains the male sexual hormones and it does not cause negative reactions from the side of the body. Motilium Online

Ziraat bankası bankamatiklerde yaşanan yoğunluktan dolayı sistemini değiştirdi ve tc numarasının son hanesine göre ödeme yapmaya başladı.

  • 0 numarası ile başlayanlar 6 Aralık 2016 tarihinde ödeme alacakır.
  • 2 numarası ile başlayanlar 7 Aralık 2016 tarihinde ödeme alacakır.
  • 4 numarası ile başlayanlar 8 Aralık 2016 tarihinde ödeme alacakır.
  • 6 numarası ile başlayanlar 9 Aralık 2016 tarihinde ödeme alacakır.
  • 8 numarası ile başlayanlar 10 Aralık 2016 tarihinde ödeme alacakır.

Ziraat Bankası Gençkart Harçlık Avans Nedir ?

Ziraat bankası Gençkart sahip kullanıcılara ait 350 TL avans para çekme bulunmaktadır. Bunu para olarak çekemezler ancak kartlarını kredi kartı gibi kullabilirler. Harçlık avans ile 350 TL’ye kadar Gençkartı ile alışveriş yapabilir.

KYK Kredi / Burs ödemesini nasıl alabilirim ?

Ziraat bankasında tahaahütü imzaladıktan sonra Gençkart bankamatik kartınızı aldığınızda paranızı çekebilirsiniz.

KYK Gençkart Bankamatik kartı şifresini nasıl alabilirim ?

Alışveriş ve ATM işlemlerinde kullanabileceğiniz Temassız Bankkart’ınızın şifresini; kartınızı teslim aldıktan sonra ATM’lerimizden/İnternet Şube’mizden veya 0850 220 00 00 Müşteri İletişim Merkezi’ni arayarak oluşturabilirsiniz. Ayrıca, SIFRE yazıp aralarında boşluk bırakarak “Kartınızın son 6 hanesi Doğum Yeriniz CVV2” bilgilerinizi ekleyip 4747’e SMS göndererek de şifre alabilirsiniz. Doğum yeriniz Türkçe karakter içeriyorsa; SMS iletirken büyük, küçük harf farketmeksizin Türkçe karakter kullanılarak yazılmalıdır (İZMİR, IĞDIR, Çanakkale vb. gibi). SMS gönderdiğiniz telefonun mutlaka sistemimize yalnızca sizin adınıza kayıtlı olması gerekmektedir. Örnek SMS metni: SIFRE 123456 MUĞLA 123 veya SIFRE 123456 Muğla 123.

Yazar Hakkında

Füsun

Yorum bırakın