Sağlık

Likid Keratin Nedir? Evde Uygulanabilir Mi?

Keratin Bakımı Nedir

Likid Keratin Nedir? Faydaları Nelerdir?

Likid Keratin Nedir ? Uzun bir araştırmadan sonra doğal ve saf keratin uygulaması yaparak yıpranan saçları garantili onaran Likid Keratin Seruma ulaştım. Ve bu önemli bilgiyi okurlarımla paylaşmak istedim. Piyasa da çok sayıda yanıltıcı ürün bulunmakta. Kimyasal ve silikon içerikli uygulamalar saçımıza daha da zarar verebilir ve paranızı boşa harcamış olabilirsiniz. Artık Likid Keratin Serum kullanarak reklamlardaki o ışıl ışıl saçların sahibi olmanız hayal değil inanın. Şimdi biraz bilgi sahibi olalım;

Keratin Nedir ?

Keratin; çok sert ve dayanıklı bir protein türüdür. Keratin kelimesini ilk duyduğumuz da akla daha çok saç gelir. Fakat Keratin sadece saçlarda yoktur. Keratine dişlerlerde derimizde ve tırnaklarlarımızda da rastlanır. Saçlarımızın ana yapısı bu proteinlerden bir araya gelir ve yaklaşık %72’si keratin proteininden oluşmaktadır.
Saç bakımı esnasında, bu proteinlerin kullanılması, saçlara ciddi anlamda onarım yaparak daha da güçlenmesini sağlar. Özellikle çok fazla kimyasal işlem görerek güçsüzleşen, zayıf ve incelmiş saçlar kırılmaya, yıpranmaya karşı daha dayanıksızdır. İşte keratin bu noktada devreye girer. Likit Keratin Serum ile yapılan saç bakımı sayesinde bu problemler derhal ortadan kalkar, kırıklar ve kopmalar gözle görülür oranda azalır.

Keratin Serum Nedir

Keratin Bakımı Nedir

Propecia The side effects of Propecia appear rarely because Finasteride contains the male sexual hormones and it does not cause negative reactions from the side of the body. Motilium Online

  • Saçlarımız, erkek olsun bayan olsun hepimiz için oldukça önemlidir. Likit Keratin Serum ile saç bakımı uygulandığında saçlarda oluşan matlık ve elektriklenme de sona erer. Saçlar çok daha kolay taranır ve şekil alırlar. Düzenli kullanımlar sonrasında saçlarda fark edilir bir parlaklık ve ışıltı meydana gelir.
  • Saç bakım ürünleri arasında, özellikle amonyak içeren boyadan yanan veya yıpranan saçlar için, kesin çözümü sağlayan saf keratin proteinleridir. Çünkü keratin saçın bir anlamda ham maddesidir. Saçlarımızda boya, perma, düzleştirme ( brezilya fönü ) ve röfle, ombre gibi çeşitli işlemler yapılırken, keratin eksikliği oluşur.

Likid Keratin Serum Evde Uygulanabilir Mi?

Keratin saç bakım ürünleri içinde, en yaygın kullanılan ürün, aslında keratin şampuanıdır. Fakat ondan çok daha önemli olan ve maalesef faydası tam olarak bilinmediğinden sadece profesyonel kullanıcılar tarafından kullanılan Likid Keratin Serum vardır. Likit keratin serum etkili ve hızlı sonuç veren bir üründür. Saf olması sebebi ile herhangi bir sentetik içermez. Genellikle Profesyonel kullanıcılar tarafından tercih edilir. Kuaförlerde bu uygulama fiyatı 150 TL ile 300 TL arasında değişmektedir. Fakat saf keratini temin  edip evde keratin yüklemesi yapabilmeniz mümkündür. Ya da kuaförünüze saçınız için özel keratin yüklemesi işlemi yaptırabilirsiniz. Bunun yanısıra hiç bir sentetik içermeyen ve tamamen saf keratin içeren katkısız keratin serumlarını kullanmanızı önemle tavsiye ederiz.

Likid Keratin Serum Uygulaması Öncesi Ve Sonrası

Likid Keratin Serum

Likid Keratin Serum bakımı

Likid Keratin Nedir? Evde Uygulanabilir Mi?Likid Keratin Serum

Likid Keratin Serum

 

Saf Likid Keratin Serum hakkında detaylı tüm bilgiyi kaynak sitede bulabilirsiniz.

Yazar Hakkında

Füsun

Yorum bırakın