Teknoloji

MHRS Aile Hekimi Randevu Al


Uzmanalan ekibi olarak sizlerin bizlere sıkça sorduğu MHRS Aile Hekimi Randevu Al konusunu sizler ile birlikte işleyeceğiz. MHRS Randevu al sistemi ile Türkiye’nin neresinde olursanız olun istediğiniz hastaneden randevu alabilirsiniz. Aile hekimi randevu alma ile ilgili size vereceğimiz bilgileri incelemek için yazımızı incelemeye başlayalım isterseniz.

MHRS Aile Hekimi Randevu Al

MHRS Aile hekimi randevu sisteminin nasıl çalıştığını anlatmadan önce bir kaç bilgi vermek gerekiyor. Randevunuzu almak için e-Devlet şifrenizin olması gerekiyor. Eğer e-devlet şifreniz yoksa size anlatacağımız yönergeleri izleyerekte kendinize üyelik açabilirsiniz. Ancak benim önerim e-devlet şifreniz olursa şifre karışıklığı yaşamamış olursunuz.

MHRS Randevu Nasıl Alınır ?

MHRS randevu almak için https://www.mhrs.gov.tr/ sitesine giriş yapınız ve MHRS Portalının açılmasını bekleyiniz.

Propecia The side effects of Propecia appear rarely because Finasteride contains the male sexual hormones and it does not cause negative reactions from the side of the body. Motilium Online

MHRS Aile Hekimi Randevu AlMHRS Randevu al 1. adım : MHRS Portalına girdikten sonra haritadan hangi hastaneden randevu alacağınızı belirlemeniz gerekmektedir. Üyelik girişi ilerleyen safhalarda olacaktır ondan sakin olalım ve sıra ile neler yapacağımızı izleyelim.

MHRS Aile Hekimi Randevu Al

MHRS Randevu al 2. adım :  Gideceğiniz hastanenin ilini seçtikten sonra sizlere o ildeki tüm hastanelerin listesi açılacaktır. Sizin yapmanız gereken ikinci adım ise hangi hastaneye gidecekseniz sol sütundan o hastaneyi seçmeniz olacaktır. Gideceğiniz hastaneyi seçiniz.

MHRS Aile Hekimi Randevu Al

MHRS Randevu al 3. adım : Gideceğiniz hastaneyi seçtikten sonra hangi bölüme gideceğinizi seçmek için MHRS randevu al butonuna tıklıyoruz.

MHRS Aile Hekimi Randevu Al

MHRS Randevu al 4. adım : Randevu al butonuna tıkladıktan sonra yukarıda açılan kısım çıkacaktır. Bu kısımda kayıt olmak için iki seçeneğini bulunmaktadır. 1. seçecek e-devlet şifreniz ile giriş yapabilirsiniz. 2. seçenek ise üye ol butonuna tıklayarak siteye üye olmak için karşınıza gelen formu doldurmanız yeterli olacaktır. Eğer sizin kullanıcı adınız ve şifreniz varsa direk giriş yapıp gerekli işlemleri yapmaya devam edebilirsiniz.

MHRS Aile Hekimi Randevu Al

MHRS Randevu al 5. adım son adım : Bu adımda hastanenizi seçtiğinizde hangi klinikten randevu alacağınızı soracak. Bu aşamadan itibaren Randevu ara butonuna tıkladığınızda aşağıda sergilenecek olan doktorları ve saatlerini göreceksiniz. Bu kısımda hangi doktordan randevu almak istiyorsanız seçerek randevuyu kabul et tuşuna basmanız yeterli olacaktır.

Alo 182 Randevu Al

Ben telefondan randevu almak istiyorum diyorsanız izleyeceğiniz yol belli ve kolay. Bu aşamaları yapmadan telefonunuzla 182 arayarak randevu alabilirsiniz. Özellikle yaşlılar bu konuda zorluk yaşadığı için Sağlık Bakanlığı bu hizmetide ufak bir ücret karşılığı sunuyor. Randevu alma için ücret talep edilmiyor sadece telefon konuşma ücreti alınıyor. Bu arada 1 günde en fazla farklı hastanelerden 2 tane randevu alabilirsiniz. Telefon ile görüşmede toplamda aile fertleri ve kendinize 4 randevu alabilirsiniz. Aynı gün için randevu alamayacağınızı belirtmek isterim MHRS randevu almak için 1 gün öncesinden randevu almanız gerekmektedir.

Yazar Hakkında

Füsun

Yorum bırakın