Genel

Yapılabilecek Part Time Ek İş Fikirleri


Yapılabilecek Part Time Ek iş Fikirleri: Hayatınızı kolaylaştırmak amaçlı, iş saatleriniz dışında hatta hafta sonları bile yapabileceğiniz, maddeler halinde bir ek işler rehberi hazırladık.

Yapılabilecek Part Time Ek iş Fikirleri

Evcil Köpek Gezdirme Hizmeti: Özellikle çalışan kişiler için hafta sonları iş yada özel sebeplerden dolayı şehir dışına çıkmak zorunda kalmış insanların fazla ihtiyaç duyduğu bir hizmettir. Evcil hayvanların Köpeklerin sabah akşam ortalama olarak 45 dakika gezdirilerek hava almaları, tuvaletlerinin yaptırılması çok çok önemlidir. Başlangıç olarak yaşadığınız oturduğunuz çevredeki köpek sahiplerini, böyle bir hizmet verdiğinizden haberdar ediniz. Başlangıç müşterilerinizi kolayca bulma ihtimaliniz çok yüksek olacaktır.

Hafta Sonu Yapılabilecek Part Time Ek İş Fikirleri

Part Time Ek İş Fikirleri

Propecia The side effects of Propecia appear rarely because Finasteride contains the male sexual hormones and it does not cause negative reactions from the side of the body. Motilium Online

İkinci el eşya satışı: Bu biraz daha çok cepten yemek gibi görülsede acil paraya ihtiyacınız varsa, evinizdeki kullanmadığınız az kullandığınız eşyalarınızı ikinci el eşya satan dükkanlara az fiyatla, yada internette  sosyal medyada ilan satış sitelerinde ve Facebook gruplarında ilan vererekde satabilirsiniz.

Yapılabilecek Part Time Ek iş Fikirleri Önerileri

Özel günler: için yaprak sarma  dolmalar,kurabiye, yemek, börek, pasta satışı. Mutfakta becerikliyseniz  yaptıklarınızın lezzetlerine güveniyorsanız bu  iş tam size göre. Sipariş alarak, kurabiye, pasta, börek, yemek yapıp satabilir para kazanabilirsiniz. Özellikle Facebook grupları müşteri bulmak için ideal birebirdir.

El işi ürün satıcılığı: Gerçekten el becerileriniz özel yetenekleriniz varsa bunları hemen paraya çevirin! Örneğin; çok iyi dantel, örgü örüyorsanız, hazır kış gelmişken renkli şallar, kaşkollar, yelek kazaklar örerek veya ahşap oymacılığı seviyorsanız güzel mücevher kutuları çay tepsileri  hazırlayıp yahut manzara resimleri  tablo yapıyorsanız, Facebook ve Instagram’ınızda satışlar yapabilirsiniz.

Nikah Şekeri Hazırlama: Özel günleri olan insanlar için nikah şekerleri süslemesi paketlemesi, hizmeti veren firmalar devamlı yerel ilanlar verirler. Facebook grupları aracılığı ile sürekli eleman arıyorlar. Bunlarla iletişime geçip nikah şekeri isüslemesi paketlemesi yaparakda ek gelir kazanabilirsiniz. 

Part Time Ek iş Fikirleri

Emlak Danışmanlığı: Bir emlakçıyla anlaşabilir part time çalışarak, onlara müşteri veya ev bulabilirsiniz, bulduğunuz emlak kiralandığında yada satıldığında yüzde pay usulü ilede çalışabilirsiniz.

Garsonluk-Servis Elemanlığı: Nişan- Düğün salonu Lokanta, Bar veya otellerde akşamları hafta sonları garsonluk, işleri yoğun olur fast food firmaları ve kafelerde part time servis elemanı olarakda çalışabilir para kazanabilirsiniz.

Blog Yazarlığı veya Gelirli Siteler Yapmak: Güncel ve talep gören konularda “blog yazarlığı” yapabilir yada “gelirli siteler” diye tabir ettiğimiz, çok ziyaretçi çeken siteler yaparakda reklam gelirleri elde edebilirsiniz.

Fotomodellik, Figüranlık ve Oyunculuk: Fiziğinize fazlasıyla veya oyunculuk yeteneğinize güveniyorsanız, cast ajanslarına başvuru yaparak fotoğraf çekimlerinde fotomodel olarak çalışabilirsiniz, reklam, dizi ve filmlerde figüranlık oyunculuk yaparak ek para kazanabilirsiniz.

Part Time Ek iş Önerileri

Şarkı söyleyin: Eğlenerek para kazanmaya kim “Hayır” diyebilirki? Sesinize şarkı söyleme yeteneğinize  tam  olarak güveniyorsanız, akşamları hafta sonları çeşitli yerlerde sahneye alabilirsiniz. Bir iş ararken yapacağınız tek şey, internetteki arama motoruna şunları yazmak: “Solist aranıyor”.  Bir sürü ilanlar arasından ilginizi çekenleri seçip görüşmeye gidebilirsiniz.

Animatörlük ve palyaçoluk: Animasyon firmalarına başvurup, mağazaların tanıtım etkinliklerinde yada özel doğum günlerinde ve çocuk partilerinde eğlenceli görevler yapabilirsiniz.

Evinizi kiralayın: Evinizin müsait bir odasını bir öğrenciye kiralayabilirsin veya haftasonları arkadaşınızda ailenizde kalma imkanınız mümkünse, evinizi (Airbanb) site aracılığı yada sitelerine ilann verdiğinizde dönüş yapan müşterilere kiralayarak ek gelir elde edebilirsiniz.

Şoförlük: Akşamları ve hafta sonları taksi şoförlüğüde yapabilirsiniz ehliyetiniz varsa yada kendinizin özel arabanız varsa (BlaBlaCar),(Uber)siteler aracılığıyla, müşterilere ücretli yolculuk hizmeti verebilirsiniz.

Bizleri Takip için Buraya Tıklayarak Facebook Fan Sayfamızı Beğenebilirsiniz…

Genel katagori konularımıza da göz atmak istermisiniz tıklayınız..

Yazar Hakkında

ismail

Yorum bırakın