Mobil

Samsung Galaxy S8 Ne Zaman Çıkacak

Samsung Galaxy S8 Ne Zaman Çıkacak
Samsung Galaxy S8 Ne Zaman Çıkacak

Samsung’un çıkarmayı planladığı Galaxy S8 modeli hakkında gerekli bilgi ve özellikleri, sizler ile bu yazımızda paylaşmaya karar verdik. Bir çok kişi için geçerli olan telefon bağımlılığı, daha telefonun modeli üretime geçmeden araştırmaya neden olmaktadır. Peki Samsung Galaxy S8 Ne Zaman çıkacak S7 de yaşanan sorunlar bu modelde yaşanacakmı? Teknik özellikleri nelerdir? konumuzun devamında hepsine yer vermeye çalışacağız.

Samsung Galaxy S8 Ne Zaman Çıkacak

Samsung Galaxy S8 Ne Zaman Çıkacak

Samsung Galaxy S8 Ne Zaman Çıkacak

Samsung galaxy s8 29 mart 2017 yılında New york ve Londra ile eş zamanlı olarak Türkiye’de Volkswagen Arena’da yapıldı. 21 Nisandan itibaren satışa sunulacak olan samsung galaxy s8 in fiyatlarınıda merak ettiğinizin farkındayız. Bir çok renk seçenekleri ile satışa sunulacak olan telefonun, en çok merak edilen renkleri arasında, altın sarısı, orkide grisi ve gece siyahı yer almaktadır.

Propecia The side effects of Propecia appear rarely because Finasteride contains the male sexual hormones and it does not cause negative reactions from the side of the body. Motilium Online

Açıkca söylemek gerekirse samsung modelleri için fazla alışkın olmadığımız renk seçenekleri. Note 7 modelinin pillerinin yanması nedeniyle piyasadan toplatılmasının ardından, güven sorunu yaşayan samsung firması, galaxy s8 modeli ile birlikte adeta müşterilerinden özür diliyor. Dilerseniz galaxy s8 özelliklerinide sizler ile paylaşarak konumuza devam edelim.

Samsung Galaxy S8 Teknik Özellikleri Nelerdir

Samsung Galaxy S8 Teknik Özellikleri

Samsung Galaxy S8 Teknik Özellikleri

Galaxy s8 ve galaxy s8+ olarak iki farklı modelde piyasaya sürülecek olan telefonun ekran büyüklüğü galaxy s8 in 5.8 inç galaxy s8+ ın ise 6.2 inç olarak görülmektedir. Samsung kullanıcıları için alışıldık bir büyüklüğün dışındadır yani. Yeni tasarımı ile gözleri kendi üzerinde toplayacak olan bu yeni tasarımda ana ekran tuşu bulunmamaktadır. Her iki cihaz da Snapdragon 835 yonga seti, 4 GB RAM ve 12 Megapiksel çözünürlüğünde kamera yer almaktadır. Modellerin bir diğer dikkat çeken özelliği ise wireless şarja olanak vermesi. Yani bu durumda kablonuza göre hareket etmek zorunda kalmayacaksınız.

Samsung Galaxy s8 Fiyatları

Galaxy S8’in, ülkemizde 4 bin 399 TL fiyat etiketi ile satışa sunulacağı, Galaxy S8 Plus‘ın Türkiye fiyatı ise 4 bin 999 TL olarak açıklandı. Peki gerçekten bu büyük ücretleri ödemeye değer mi, ilerleyen zamanlarda öğreneceğiz. Maddi durumu yetersiz olup bu telefonu almak isteyen bir çok kişi, telefonun 2. ele düşmesini beklese de bu uzun zaman alacağa ve 2. ele düşse bile fiyatında fazla bir oynama olmayacağı kanısındayım.

internetsiz Whatsapp kullanma 2017

Yazar Hakkında

ismail

Yorum bırakın