Kültür Sanat Sinema

Survivor 2017 Burçak Tuncer Kimdir ?

Survivor Burçak Tuncer

Survivor  2017 Burçak Tuncer Gönüllüler takımından olan yarışmacıları hakkında sizler için topladığımız bilgileri burada paylaşacağız.

Burçak Tuncer Kimdir ?

Adı Soyadı : Burçak Tuncer
Doğum Tarihi : 29.06.1993
Doğum Yeri : İzmir
Mesleği : Mimar
Eğitim : Ege Üniversitesi Mimarlık Fakültesi
Göz Rengi: Kahverengi
Kilo: 53 kg
Boy: 1.71 cm
Burcu: Yengeç
Saç Rengi: Kumral
Medeni Durumu : Bekar
Sevgilisi : Umut Sevinç
instagram Hesabı:
Twitter Hesabı: 

Propecia The side effects of Propecia appear rarely because Finasteride contains the male sexual hormones and it does not cause negative reactions from the side of the body. Motilium Online

Survivor 2017 Burçak Tuncer kimdir ?

Burçak Tuncer 1993 yılında İzmir’de doğmuştur. Survivor Burçak Tuncer, daha önce adını duyuran yarışmacılardan biri değil. İlk kez ekran macerası olacağını ve çok heyecanlandığını söyleyebiliriz. Burçak Tuncer’in hayatı ve biyografisi programa katıldıktan sonra daha net bir şekilde vermeye çalışacağız.

Survivor 2017’nin Gönüllüler takımındaki yarışmacı Burçak Tuncer İzmir Karşıyaka doğumludur. Survivor Burçak Tuncer, İlkokul ve lise eğitimini İzmir Tevfik Fikret Lisesi’nde okumuştur. Burçak Tuncer üniversite eğitimini de İzmir Ekonomi Üniversitesi Mimarlık bölümünde okumuştur. Burçak Tuncer, eğitim hayatı boyunca birçok sanat dalıyla ilgilenmiştir. Yeteneği doğrultusunda devam eden Burçak Tuncer, resim dalında birincilik ödülleri kazanmıştır. Tüm bunların yanı sıra Burçak Tuncer, kişisel resim sergisini Çeşme Sanat Galerisi’nde açtı.

Survivor Burçak Tuncer’in İnstagram hesabı gizli ve çok takipçisi bulunmuyor.

Burçak Tuncer hakkında

Acun Ilıcalı’nın sunduğu Survivor 2017 yarışmacılarındandır. Survivor 2017 Burçak hayatı ve biyografisine gelince; 2017 Survivor Gönüllüler takımının en sessiz kızı olarak gösterilen Burçak Tuncer “sessizliğim asaletimdendir her söze cevabım vardır ancak önce bakarım adam mı” diyerek konuştu.
Kavgacı bir yapısı olamamasına rağmen  damarına basılırsa, tanınmaz bir hal alabileceğini ifade etti. “Survivor’a kendi hikayemi yazmaya gidiyorum” sözleri sonrası oldukça iddialı yarışmacılar arasında yerini aldı. Survivor Burçak sessizliğiyle Ezgi Avcı’ya benzetiliyor.

Burçak Tuncer yaşı

Burçak Tuncer 1993 doğumludur.

Burçak Tuncer boyu

Burçak Tuncer 1.71 m boyunda 53 kilodur

Burçak Tuncer nereli

Burçak Tuncer aslen  İzmir’li.

Burçak Tuncer ne zaman doğdu ?

Burçak Tuncer 26 Haziran 1993 yılında doğmuştur. Burçak Tuncer Yengeç burcudur.

 Survivor Burçak Tuncer Survivor Burçak Tuncer

Burçak Tuncer Fotoğraf Galerisini Yazımızın Devamından inceleyebilirsiniz.

Survivor 2017 Burçak TuncerBurçak Tuncer Burçak Tuncer Burçak Tuncer Burçak Tuncer Burçak Tuncer Burçak Tuncer Burçak Tuncer Burçak Tuncer Burçak Tuncer

Survivor 2017’nin diğer yarışmacılarını tanımak istermisiniz ?

Yazar Hakkında

Füsun

Yorum bırakın