Kültür Sanat Sinema

Survivor 2017 Denisa Kimdir ?

Survivor 2017 Denisa

Survivor  2017 Denisa Kimdir ? Survivor 2017 Gönüllüler takımından olan yarışmacıları hakkında sizler için topladığımız bilgileri burada paylaşacağız.

Denisa Gültekin Kimdir?

Adı Soyadı : Denisa Gültekin
Doğum Tarihi : 24.03.1992
Doğum Yeri : İstanbul
Mesleği : Milli Sporcu
Eğitim : Eklenecek
Göz Rengi: Kahverengi
Kilo: 56 kg
Boy: 1.68 cm
Burcu: Balık 
Saç Rengi: Kumral
Medeni Durumu : Bekar
Sevgilisi : Henüz Bilmiyoruz 🙂
instagram Hesabı: https://www.instagram.com/denisagultekin/?hl=tr
Twitter Hesabı: https://twitter.com/denisagultekin

Propecia The side effects of Propecia appear rarely because Finasteride contains the male sexual hormones and it does not cause negative reactions from the side of the body. Motilium Online

Survivor 2017 Denisa Kimdir ?

Denisa Gültekin İstanbul doğumlu olup 1992 yılında doğmuştur. Milli sporcu olan yarışmacının, Türkiye Bikini Fitness dalında 3 kez şampiyonluğu vardır. Tv8’de yayınlanan sunuculuğunu ve yapımcılığını Acun Ilıcalı’nın üstelendiği Survivor 2017 yarışmacılarındandır. Sempatik tavırları ile ön plana çıkan Denisa Gültekin’de iddialı yarışmacılardan biri.

Denisa hakkında bilmedikleriniz

Gönüllüler takımı tanıtım filminde “Adada yılan mı var? Ben zaten evde besliyorum” mesajıyla iddiasını ortaya koyan Denisa Gültekin, yarışmaya renk katacak. Kısa bir süre sonra başlayacak Survivor 2017’de adını sık sık duyacağımız Denisa Gültekin, televizyon ekranlarında daha önce hiç yer almadı. Güzelliğiyle de dikkat çeken Denisa Gültekin, Gönüllüler takımının merak edilen isimleri arasında yer alıyor. Denisa hakkında şu anda sadece YouTube ve Vine’da yaptığı yayınlar hakkında bilgi var. YouTube’da geçtiğimiz Şubat ayında yaptığı yayında yaşını açıklayan yarışmacı, Survivor’a İzmir’den katılıyor.

Denisa Gültekin kaç yaşında?

Denisa Gültekin 24 yaşındadır.

Denisa’nın boyu kaç?

Denisa Gültekin 1.68 m’dir

Denisa Gültekin nerelidir?

Denisa Gültekin İstanbul doğumludur.

Denisa ne zaman doğdu ?

Denisa Gültekin 24 Mart 1992 yılında doğmuştur. Denisa Gültekin Balık burcudur.

 Survivor 2017 Denisa Survivor 2017 Denisa Survivor 2017 Denisa

Denisa Gültekin Fotoğrafları için aşağıdaki Resim Galerimizi inceleyebilirsiniz.

Denisa Gültekin Denisa Gültekin Denisa Gültekin Denisa Gültekin Denisa Gültekin Denisa Gültekin Denisa Gültekin Denisa Gültekin Denisa Gültekin Denisa Gültekin

Denisa Gültekin yılanla verdiği bu pozda sizce de diğer yarışmacılara meydan okumuyor mu ? Milli Sporcu sempatik ve güzel olduğu kadar korkusuz da anlaşılan. Survivor 2017 bu yıl çok çekişmeli geçecek orası kesin 🙂 21 Ocak 2017′ de başlayacak yarışma için nefeslerimizi tuttuk bekliyoruz.

Survivor 2017’nin diğer yarışmacılarını tanımak istermisiniz ?

Yazar Hakkında

Füsun

Yorum bırakın