Kültür Sanat Sinema

Survivor 2017 Fulya Şahin Kimdir ?

Survivor 2017 Fulya Şahin

Survivor  2017 Fulya Şahin Gönüllüler takımından olan yarışmacıları hakkında sizler için topladığımız bilgileri burada paylaşacağız.

Fulya Şahin Kimdir ?

Adı Soyadı : Fulya Şahin
Doğum Tarihi : 30.11.1990
Doğum Yeri : İstanbul
Mesleği : Hostes
Eğitim :Trakya Üniversitesi BESYO
Göz Rengi: Mavi
Kilo: 55 kg
Boy: 1.74 cm
Burcu: Akrep
Saç Rengi: Sarı
Medeni Durumu : Bekar
Sevgilisi : Bilinmiyor
instagram Hesabı: https://www.instagram.com/fulyasahin59/
Twitter Hesabı: 

Propecia The side effects of Propecia appear rarely because Finasteride contains the male sexual hormones and it does not cause negative reactions from the side of the body. Motilium Online

Survivor 2017 Fulya Şahin kimdir ?

Fulya Şahin, 1990 yılında İstanbul’da doğmuştur. Hosteslik yapan Fulya Şahin, Tv8’de yayınlanan sunuculuğunu ve yapımcılığını Acun Ilıcalı’nın üstelendiği Survivor 2017 yarışmacılarındandır.

Survivor 2017 gönüllüler takımı yarışmacılarından biri olan Fulya Şahin, Trakya Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksek okulu mezunudur. Fulya Şahin, sporun birçok dalıyla ilgilenmiş bir kişidir.

Eğitimini spor alanında tamamlamasına rağmen uzun yıllar farklı bir meslek dalı ile ilgilenmiş olan Fulya Şahin, özel bir hava yolu şirketinde hostes olarak çalışmaktadır.

Fulya Şahin birçok spor dalıyla yakından ilgilidir aynı zamanda koyu bir Galatasaray taraftarıdır. Futbol Antrenörlüğü geçmişi de bulunan Fulya Şahin ayrıca hentbol ve atletizm gibi sporlarla da ilgilenmiştir.

Fulya Şahin hakkında

Fulya Şahin Acun Ilıcalı’nın üstelendiği Survivor 2017 yarışmacılarındandır. Survivor 2017 kadrosunun gönüllüler takımının en güzel bayanları arasında yer almaktadır. Fulya Şahin’i daha önce ne bir yarışmada gördük ne bir dizide. Dolayısıyla Acun Medya’nın gizemli yarışmacısı olarak Survivior 2017’e dahil edildi.

Survivor 2017’ye katılan  Fulya Şahin çok hırslı bir kız olarak tanınıyor çevresinde. Gönüllüler takımında hırsı ile fark yaratacak ve oyunlarda en son pes edecek isimlerden biri diye düşünülmekte. Fulya Şahin Survivor 2017 kadrosuna seçimlere giderek dahil oldu. Fulya Şahin Panama’yı görmeyi çok istiyordu; özellikle de Survivor hastası bir kız.

Fulya Şahin yaşı

Fulya Şahin 1990 yılında doğmuştur.

Fulya Şahin boyu

Fulya Şahin 1.74 m boyundadır.

Fulya Şahin nereli

Fulya Şahin İstanbul doğumludur.

Fulya Şahin ne zaman doğdu ?

Fulya Şahin 30.11.1990 yılında doğmuştur. Fulya Şahin’in burcu Akreptir.

 Survivor 2017 Fulya Şahin Survivor 2017 Fulya Şahin

 

Fulya Şahin Fulya Şahin Fulya Şahin Fulya Şahin Fulya Şahin Fulya Şahin Fulya Şahin Fulya Şahin Fulya Şahin Fulya Şahin

Survivor 2017’nin diğer yarışmacılarını tanımak istermisiniz ?

Yazar Hakkında

Füsun

Yorum bırakın