Kültür Sanat Sinema

Survivor 2017 Volkan Çetinkaya Kimdir ?


Survivor  2017 Volkan Çetinkaya Gönüllüler takımından olan yarışmacıları hakkında sizler için topladığımız bilgileri burada paylaşacağız. Ülkemizin en çok izlenilen programı olarak her zaman göze çarpan ve herkes tarafından büyük ilgiyle izlenerek reytinglerde kırılmadık rekor bırakmayan dünyanın en zorlu yarışması Survivor, yeni sezonunda yine Tv8 ekranlarında izleyicilerle buluşacak ve uzun süre özlem çeken sevenlerinin özlemi sona erecek.

Volkan Çetinkaya Kimdir ?

Adı Soyadı : Volkan Çetinkaya
Doğum Tarihi : Şubat 1983
Doğum Yeri : Ankara
Mesleği : Sporcu- Antrenör
Eğitim :
Göz Rengi: Kahverengi
Kilo: 1,78
Boy: 86
Burcu: 
Saç Rengi: Kumral
Medeni Durumu : Evli – 2 Cocuk sahibi
instagram Hesabı: Gizli
Twitter Hesabı: Yok

Propecia The side effects of Propecia appear rarely because Finasteride contains the male sexual hormones and it does not cause negative reactions from the side of the body. Motilium Online

Survivor 2017 Volkan Çetinkaya kimdir ?

Beden eğitimi öğretmeni olan Volkan Çetinkaya spor hayatında oldukça başarılı bir isim. Türk Silahlı Kuvvetleri Ordu Milli takımı’nında sporcularından olan Volkan Çetinkaya bir çok spor branşıyla ilgilenmekte. Bunun yanında Volkan Çetinkaya  eski Türk Silahlı Kuvvetleri personeli. Halen Yüzme ve Atletizm antrenörlüğü yapmakta.

Survivor 2017 Volkan Çetinkaya

Volkan Çetinkaya hakkında

Survivor 2017’nin başlamasına az bir süre kalırken Gönüllülеr kadrosuda açıklandı. Survivor Gönüllülеr kadrosunda kendisine yer bulan Volkan Çetinkaya en dikkat çeken yarışmacılardan birisi oldu. Survivor 2017 tanıtım fragmanında iddialı sözlerde bulunan Volkan Çetinkaya fiziği ve yapısıyla en dikkat çeken yarışmacı oldu. Survivor mottosu “Ben Volkan. Survivor’da emir komuta bende” sözüyle ada yönetiminin kendisinde olduğunu diğer yarışmacılara şimdiden duyurmuş durumda. Yarışmaya oldukça iddialı bir giriş yapan Volkan Çetinkaya’ya diğer yarışmacıların tepkisi nasıl olacak merak ediliyor.

Volkan Çetinkaya Survivor 2017’de kensinine yer bularak şimdiden önemli bir başarıya imza atmış. Yarışmada ise nasıl bir performans sergileyecek merak konusu olurken büyük bir çoğunluk Volkan Çetinkaya’nın başarılı olacağı yönünde hem fikir. Sporcu yapısı, disiplin ve fiziği ile en dikkat çeken yarışmacı Volkan Çetinkaya’yı 21 Ocak’ta başlayacak olan Survivor’da hep birlikte göreceğiz.

Volkan Çetinkaya yaşı

Volkan Çetinkaya 34 yaşında

Volkan Çetinkaya boyu

Volkan Çetinkaya 1,78 boyunda 86 kilo

Volkan Çetinkaya nereli

Volkan Çetinkaya Ankara doğumlu

Volkan Çetinkaya ne zaman doğdu ?

Volkan Çetinkaya 1983 yılında Ankara’da doğdu

Survivor 2017’nin diğer yarışmacılarını tanımak istermisiniz ?

Yazar Hakkında

Füsun

Yorum bırakın