Moda

Tan Taşcı Sevmek Yetmiyor Bazen Albümü

sevmek-yetmiyor-bazen-albumTürkiye’nin en kaliteli sanatçılarından olan Tan Taşçı Sevmek Yetmiyor Bazen Albümü için çalışmalarının sonuna geldi. 4 Kasım 2016 tarihinde piyasaya çıkacak olan albümün büyük patlama yapması bekleniyor. 6 yıl aradan sonra yeni albümü ile karşımıza çıkan Taşçı’nın albümünün çıkış parçası da “Dur” adlı şarkısı olacak.

 

Sevmek Yetmiyor Bazen Albümü

Kariyerinin 8. albümünü çıkaran Tan Taşçı müzisyenliği dışında söz yazarlığı, besteciliği ile de öne çıkan çok değerli bir sanatçımız. Kendi albümü ile ilgili bizlere açıklamada bulunan Taşçı bu albümde kendinden bir çok iz taşıdığını belirtiyor.

Propecia The side effects of Propecia appear rarely because Finasteride contains the male sexual hormones and it does not cause negative reactions from the side of the body. Motilium Online

Türk Pop müziğinin en sevilen şarkıcılarından olan Taşçı kendi söylediği şarkıların dışında, yazdığı ve bestelediği şarkılarla bir çok sanatçıcın ses getiren şarkılarında imzası bulunuyor. Ünlü sanatçılarla yaptığı düetler ile müzik piyasasında otoritesini de kanıtlayan Tan Taşçı, Sevmek Yetmiyor Bazen albümü ile 6 yıl aradan sonra hayranlarını sevindirdi. Poll Production bandrolü ile yeni albümünü 4 Kasım Cuma günü hayranları ile buluşacak.

Sevmek Yetmiyor Bazen albümündeki tüm şarkıların söz ve müziği Taşçı’ya ait. Düzenlemelerinde ise ünlü isimler yer alıyor. Bu isimlerden bazıları Sezgin Gergin, Olcay Demirci, Okan Akı, Ozan Çolakoğlu ve Yasin Keleş.

Sekiz yeni şarkıyla 6 yıllık ayrılığa son veren Taşçı, albüm hakkındaki şarkılar içinde yaptığı açıklamada “Albümdeki tüm parçalar tek bir kişi için yazıldığını ancak bu kişi ile beraberliklerine son verdiğini belirtti.” Ayrılık şarkılarının bulunduğu albümün slow şarkılardan oluştuğunu anladığımız albümü heyecanla bekliyoruz…

Bu arada albüm çekimlerini ise Jülide Güngör yaptığını gördüm. Ünlü fotoğrafçının çektiği pozların zaten kötü olma şansı yok… Tan Taşçı’nın Sevmek Yetmiyor Bazen albümündeki çıkış parçası olan “Dur” şarkısının klip yönetmenliğinide Kemal Başbuğ gerçekleştirdi. Klip çekimleri 2 gün sürdüğü belirtildi.

 

Sevmek Yetmiyor Bazen Albümü Fotoları

Sevmek Yetmiyor Bazen Albümü

Sevmek Yetmiyor Bazen Albümü Çıkış Parçası Dur

Yazar Hakkında

Füsun

Yorum bırakın