Mobil

Türk Telekom bedava internet paketleri

Türk Telekom bedava internet paketi

Avea’nın %100’lük hissesini alarak ismi değişen Türk Telekom bedava internet paketleri 2017 konumuzda sizlere bedava internet hakkında detaylı bilgiler vereceğiz. Bu makalemiz sürekli güncellenecek ve Türk Telekom bedava internet hakkında sizlerle sürekli bilgiler paylaşacağız. 2017 yılı ile mobil hat şirketleri ardı arkasına kampanyalar düzenlemeye başladı. Türk Telekom (Avea) bedava internet konusunda oldukça cömert olduğunu belirtmek isteriz. Uzmanalan ekibimiz tarafından hazırlanan bu makalemizde bedava internet konusunda detaylı bilgiler edinebilirsiniz.

Türk Telekom bedava internet paketi

Türk Telekom bedava internet paketleri

4.5 G ile internet dünyasının hızına hız katıltı. Türk Telekom (Avea) bedava internet paketleri ile kullanıcılarını sevindirmeye devam ediyor. Faturasız hatlar için Türk Telekom bedava internet paketleri dışında Faturalı hatlar için Türk Telekom bedava internet paketlerinden de sizlere bilgi vereceğiz. Sizlere sunacağımız kullanıcı sayısı bazlı ve sınırlı olduğunu unutmayınız. Süresi dolan yada kullanıcı deneme sayısı dolarsa ne yazık ki bedava internet paketinden yararlanamazsınız. Selfy bedava internet paketi nasıl yapılır hakkında bilgileride  yazımızın devamında alt başlık olarak paylaşacağız.

Propecia The side effects of Propecia appear rarely because Finasteride contains the male sexual hormones and it does not cause negative reactions from the side of the body. Motilium Online

Faturasız hat Türk Telekom bedava internet

selfy bedava internetFaturasız hatlar için bedava Türk telekom internet paketi yapmak isterseniz yapmanız gerekenler çok kolay ancak Selfy kayıt olarak selfy avantajları ile birlikte gece kullanabileceğiniz bedava internet paketine de sahip olacaksınız. Bu pakette akşam 9 ve sabah 9 arası bedava internet paketinizin aktif olması için GECE yazıp sms bölümünden 4545 yollamanız yeterli olacaktır.

Türk Telekom bedava 10 GB internet

Türk Telekom & Avea 4.5 G interneti denemeniz için sizlere bedava 10GB internet paketi sunmaktadır. 10 GB internet paketi 1 defaya mahsus 4.5G geçenler için geçerli olduğunu belirtmek isterim. 4.5G TANISMA yazıp sms kısmından 5555 yolladığınız taktirde size 1 defaya mahsus Türk Telekom bedava internet paketi tanımlanacaktır. Ancak bu sınırlı müşterilerine geçerli olduğunu bu  nedenle hızlı hareket etmeniz gerektiğini belirtmeden geçmeyelim.

4.5 G Bedava İnternet Kampanyası

Bu kampanyadan yararlanmak için Türk Telekom’a hattınızı taşımanız gerekmektedir. Hattınızı Türk Telekom‘a taşıdığınızda 1 aylık kullanabileceğiniz 1 GB bedava internet veya  paketi gelmaktedir.4 GB bedava internet

Para Yükle Türk Telekom Bedava İnternet Kazan

Türk Telekom sitesinden tek seferde 50 TL ve üzeri yükleme yapmanız Türk Telekom 1GB bedava internet kazanabilirsiniz. Tek seferde 100 TL üzeri yüklerseniz sizlere 4 GB bedava internet paketi verdiğini de belirtmek isteriz. Ancak bu işlemi yapmadan önce ilk olarak HEDIYE INTERNET yazıp 5555 göndermeniz gerekmektedir.

Türk Telekom Online Yükleme bedava internet kampanyası

Türk telekom online işlemler bölümünden yükleme yaptığınız taktirde Türk Telekom yine bonkörlüğünü konuşturuyor ve size ek bedava internet veriyor. Bunun için şu bilgiyi aktarmadan geçmeyelim 35 TL üzeri ve altı limitlerde verdiği internet değişmektedir. 35 TL yükleme yaptığınızda 2 GB bedava internet, 35 TL üzeri yükleme yaptığınızda 4 GB bedava internet vermektedir. Bu internet paketlerini 30 gün içerisinde kullanmadığız taktirde bir sonraki aya aktarma olmaz. İnternet paketlerinizi yurt içinde ve KKTC’de kullanabilirsiniz.

Sizler için hazırladığımız makalemizi okuduğunuz için teşekkür ederiz. İlerleyen zamanlarda sizlerle yeni bedava internet paketleri geldiğinde paylaşımda bulunacağız. Turkcell bedava internet paketleri ve Vodafone bedava internet paketleri için yazımızın üzerine tıklayabilirsiniz.

Yazar Hakkında

Füsun

Yorum bırakın