Mobil

Turkcell Bedava 8GB internet paketi 2017

Turkcell bedava internet

Türkiye’nin en çok tercih edilen operatörlerinden Turkcell Bedava internet kampanyası 2017’ye bir yenilik daha ekledi. Bedava internet konusunda en çok bedava internet paketi veren operatör olan Turkcell bu kampanyası ile yeni kullanıcılarını çekmeye çalışıyor.

Turkcell Bedava 8GB internet paketi 2017

Turkcell’li olma düşünceniz varsa bedava internet paketlerine ihtiyacınızı bu kampanya karşılayacaktır. Ancak bu kampanya Turkcell’e yeni hattını taşıyanlar için geçerli olduğunu unutmayınız. Eğer Turkcell kullanıcısı iseniz Turkcell bedava internet paketleri konumuzu incelemenizi öneririz.  Bu kampanya’nın 28 Şubat 2017 tarihine kadar geçerli olduğunu unutmayınız.

Turkcell Bedava internet kampanyası 2017

Eğer numaranızı taşımayı düşünürseniz 4 ay boyunca aylık 2 GB bedava internet kazanabilirsiniz. Turkcell.com.tr üzerinden yapacağnız numra taşıma ve yeni hat alma talebi ile gerçekleştiğini unutmayınız. Ayrıca şunu da belirtmek gerekir. 1 GSM numarası kampanyadan 1 defa yararlanabilir. Hediye internetler yurt içinde geçerlidir ve transferi söz konusu değildir.

İnternet kampanyasının üst sınırı 7,2 mbps dir. 23 Kasım’dan önce turkcell.com.tr üzerinden yaptığınız başvurularda numara taşıma taleplerinden 6 ay 1GB hediyesi geçerlidir.

Turkcell Bedava internet bir sonraki aya devreder mi ?

Ne yazık ki 1 ay içinde size verilen 2GB internet o ay bitirmek zorundasınız. Eğer bitmezse kalan miktar bir sonraki aya ne yazık ki devretmez.

Turkcell Bedava internet kampanyasını nasıl iptal edebilirim ?

Neden iptal etmek istediğinizi anlamıyorum ancak iptal etmek isterseniz IPTAL AYLIK HEDIYE2GB  yazıp 2222 yollamanız yeterli olacaktır.

Turkcell Bedava internet kampanyasını bitince bilgilendirilecek miyim ?

Evet 4 aylık internet kampanyası bittikten sonra size bilgi verilir.

Bedava internet kampanyasının kaçıncı ayındayım nasıl anlarım ?

Bu kampanyanın kaçıncı ayında olduğunuzu öğrenmek için Turcell.com veya telefonunuzdan Turkcell hesabım uygulamasını indirmelisiniz. Hesabım menüsü altındaki Kampanyalarım sayfasından öğrenebilirsiniz, ilgili sayfaya gitmek için tıklayınız.

Turkcell bedava 10 GB internet kampanyası

Turkcell bedava internet paketi kampanyasında bir defa yararlanabileceğiniz bu paker 2016 Aralık ayının sonuna kadar geçerli ve 6 ay boyunca kullanabiliyorsunuz. Faturalı bedava internet ve faturasız bedava interneti kullanabilir. Bunun için Turkcell’den 4.5g uyumlu yeni sim kart almanız gerekmektedir. Eğer ki sim kartınızı değiştirirseniz yanında verilecek olan şifreyi tanımlayarak 10gb 6 ay geçerli internetinizi kullanabilirsiniz. Kampanyaya katılmak için ENHIZLI yazıp boşluk bırakıp promosyon kodunu sms olarak 2222 yollamanız gerekmektedir.

Geldik makalenin sonuna yazımız sürekli güncellenecektir. Bunun için alt kısımda bulunan yorumlar kısmından yorum bırakarak konumuzu takip etme şansınız olabilir. Yada masaüstünde sitemizde girişte çıkan bildirimleri aç seçeneğini seçerek yeniliklerden haberdar olabilirsiniz. Mobille ilgili konularımızı incelemek için buraya tıklayabilirsiniz.

Yazar Hakkında

Füsun

Yorum bırakın