Mobil

Turkcell bedava internet paketleri

Turkcell bedava internet

Mobil dünyanın en fazla abonesine sahip Turkcell sundukları kampanyaları göz kamaştırıyor. Turkcell bedava internet paketleri 2017 adlı makalemiz sürekli güncelleneceğini yeni kampanyalar geldiğinde bedava internet paketleri adı altında sizlerle paylaşacağımız belirtmek isterim.

Uzman alan ekibi olarak sizler için hazırladığımız bu makalemizde Turkcell’in son zamanlarda yayınlanan İnternet kampanyalarından da sizlere bahsedeceğiz. Bedava internet paketlerini özellikle genç kullanıcılar çok aramakta. Türkiye’de ne yazık ki 4.5G internet hızına geçilmesine rağmen internet paketlerinde hala büyük değişiklikler yapılmadı ve kotalar 1 ay içinde hızlıca tükenmekte. Bu nedenle bir çok kullanıcı bedava internet 2222 paketi kampanyaları arayışına girmektedir.

BiP 1 GB Hediye İnternet Kampanyası

 Turkcell bip 1 gb bedava internet

Propecia The side effects of Propecia appear rarely because Finasteride contains the male sexual hormones and it does not cause negative reactions from the side of the body. Motilium Online

BİP uygulaması ile Turkcell 1 gb beleş internetten yararlanabilirsiniz. BİP uygulamasını akıllı telefonlarınıza indirip kayıt olduğunuz andan itibaren size sms olarak 1 GB bedava internetiniz bildirilecektir. Kayıt için sms atmanıza gerek yok Android veya iPhone telefonlarınızdan Playstore yada App Store’den BİP uygulamasını indirip size gösterilen yönergeler ile bedava internet 2017 hakkı kazanmış olursunuz. Bu kampanya 31 Aralık 2017 tarihine kadar geçerli.


Turkcell bedava internet 2017 – Salla Kazan

Turkcell salla kazan bedava internetTurkcell salla kazan ile her pazartesi farklı internet paketleri kazanabilirsiniz. Turkcell bedava internet paketi olarak Turkcell haftalık 1GB-2GB-4GB-10GB, aylık 10GB internet paketlerinden birine sahip olabilirsiniz. Salla kazandan bedava internet paketinizi almak için ilk olarak Anroid telefonlarınızdan Playstore giriş yapınız. Daha sonra Turkcell Hesabım eklentisini indiriniz. Turkcell hesabımı indirdikten sonra uygulamaya giriş yapınız. Turkcell şifrenizi bilmiyorsanız şifremi unuttum özelliği ile yeni şifre alabilirsiniz.  Apple telefonlarınızdan App Store’den yine aynı işlemleri kullanarak Salla Kazan ile Turkcell bedava internet kazanabilirsiniz. Her pazartesi uygulamayı sallayarak günlük, haftalık ve aylık bedava internet 2222 kazanabilirsiniz.

Kampanya geçerlilik süresi 24 Nisan 2017 tarihine kadar geçerlidir.

  • Turkcell bedava Aylık 10 GB İnternet
  • Turkcell bedava Haftalık 10 GB İnternet
  • Turkcell bedava Haftalık 4 GB İnternet
  • Turkcell bedava Haftalık 2 GB İnternet
  • Turkcell bedava Haftalık 1 GB İnternet
  • Turkcell bedava Günlük 1 GB İnternet
  • Turkcell bedava internet 2222

3 Ay 1GB bedava internet kampanyası

Bu paketi 3 ay boyunca kullanabilirsiniz ve her ay sizlere 1 gb internet paketi verir. 3AY1GB yazdıkdan sonra 2222 sms attığınız taktirde bedava internet paketinize tanımlanır. Kimi arkadaşlarımız bu kampanya bitti diyor ancak devam ediyor.


Genç Turkcell GNC 1 GB Bedava internet kampanyası

Bu paketten 25 yaş ve altındaki Faturasız hat kullanıcıları yararlanabilmektedir. GNÇ paketlerinden birine kayıtlı olan Genç Turkcelliler, Turkcell Bedava 1 GB internet paketini almak için hatlarına her ay tek seferde 30 TL ve üzeri para yüklemesi gerekmektedir. Bu hediyeden faydalanmak için GNÇ Full 4 GB, 6 GB, 8 GB, 10 GB paketlerinden birine sahip olması gerekmektedir. GNC Hediye 1 GB kampanyasını 30 gün boyunca kullabilirsiniz. 1 GB hediye bu paketlerde otomatik yüklenir.


4.5G’li Hediye 4.5 GB İnternet Kampanyası

Turkcell 4.5G bedava internet

Bu kampanya sadece 1 kez yapılabilir ve sms ile başvuru yapmanız gerekmektedir. Turkcell 4.5G’li Hediye 4.5 GB İnternet Kampanyası ile Turkcell bedava internet paketinin tadına doyamayacaksınız. 4.5 G sim karta sahip Turkcell kullanıcıları 1 Aralık 2016 – 31 Mayıs 2017 arası 1 defaya mahsus olarak yararlanabilir. Eğer sim kartınız 4.5G uyumlu değilse 4.5G uyumlu sim kartı ücretsiz alarak size özel olarak tanımlanacak olan 4.5 GB bedava Turkcell internetten faydalanmış olacaksınız. Turkcell 4.5G bedava internet kampanyasına sms ile kayıt olmanıza gerek yoktur. Bu kampanya 31 Mayıs 2017 tarihinde son bulacaktır.


10 GB Hediye İnternet Kampanyası

turkcell 10 gb bedava internet

Sim kartınızı değiştirerek bu hediyeden faydalanabilirsiniz. Sim kartınızı değiştirdiğinizde sim kart kutusunun içinden çıkan promosyon kodunu ENHIZLI yazarak 2222 göndererek 6 ay boyunca kullanabileceğiniz 10 GB Hediye internet paketini kazanabilirsiniz. Bu kampanya 31 Aralık 2017 tarihine kadar geçerli.


Dört Dörtlük Paketler Hediye 2GB

Turkcell 2 gb bedava internet

Turkcell bedava 2 GB internet paketi kazanmak için Superonline için ADSL başvurusu yaptığınız taktirde Turkcell bedava 2 gb internet paketi hattınıza tanımlayacaktır. Bu kampanyadan otomatik yararlanacaksınız. Süperonline üye olurken vereceğiniz telefon numarası ile bedava internet paketiniz tanımlanacaktır.


Turkcell bedava internet paketleri 2017

Turkcell bedava internet

Bip uygulaması ile bedava internet kampanyasından faydalanabilirsiniz. Bunun için Bip uygulamasını Apple Store veya Google Play Store’den indirmeniz gerekmektedir. Daha sonra LAZIM OLUR yazarak 2222 sms yollamanız durumunda sizlere bedava internet paketi tanımlanacaktır.


Turkcell bedava 10 GB internet kampanyası

Turkcell bedava internet paketi kampanyasında bir defa yararlanabileceğiniz bu paket 2017 Aralık ayının sonuna kadar geçerli ve 6 ay boyunca kullanabiliyorsunuz. Faturalı bedava internet ve faturasız bedava interneti kullanabilir. Bunun için Turkcell’den 4.5g uyumlu yeni sim kart almanız gerekmektedir. Eğer ki sim kartınızı değiştirirseniz yanında verilecek olan şifreyi tanımlayarak 10gb 6 ay geçerli internetinizi kullanabilirsiniz. Kampanyaya katılmak için ENHIZLI yazıp boşluk bırakıp promosyon kodunu sms olarak 2222 yollamanız gerekmektedir.


Turkcell GNC bedava internet paketi kampanyası

Bu kampanyayı Turkcell bedava internet’i en çok gençler sevecek çünkü gençler için yapılmış bu kapet ile bedava internetiniz olacak. 30 Haziran 2017 tarihine kadar geçerli olan bu paket ile 1000 dk konuşma + 1 gb internet kazanabilirsiniz. Kampanyadan yararlanabilmek için 25 yaşını doldurmamış olmanız ve 90 günlük Turkcell kullanıcısı olmanız gerekmektedir. Eğer 90 günlük bir kullanıcı değilseniz yukarıdaki konumuzda belirttiğimiz gibi Turkcell bedava 10 gb internet kazanabilirsiniz. Kampanyaya katılmak için Turkcell müşteri hizmetlerini aramanız gerekmektedir. Bu kısımda ne yazık ki sms ile mj gönderme seçeneği bulunmamaktadır.


Turkcell  1 GB bedava internet kampanyası

Bu kampanyada Uçuran 2 GB, Uçuran 2 GB plus, Uçuran 3 GB, Uçuran 3 GB plus, Uçuran 4 GB, Uçuran 4 GB plus, Uçuran 6 GB ve Uçuran 6 GB plus paketlerinden birini aldığınız taktirde size ek olarak 1 gb internet paketi vermektedir. 30 gün geçerli 1 gb internet paketinizi kullanmadığınız taktirde bir sonraki aya aktarım yapılmadığını belirtmek isterim. Turkcell 1gb bedava internet paketinden faydalanmak için turkcell.com.tr veya Hesabım uygulaması üzerinden kredi kartınız ile yukarıda belirttiğimiz paketlerden birini yüklemeniz gerekmektedir.


Hesabıma özel 4.5 GB internet kampanyası

Bu paket bedava internet olmamasına rağmen ucuz bir şekilde 4.5 gb internet alabilirsiniz bunun için Turkcell Hesaım uygulamasını indirmeniz gerekmektedir. Turkcell Hesabım uygulamasını indirdikten sonra 15 tl ücret ile 4.5 GB internet paketini alabilirsiniz. Bu kampanya 1 Ocak 2017 tarihinde biteceğini belirtmek isterim. Ve ilk 30 bin kişi için geçerli olduğunu dip not olarak eklemem gerek diye düşünüyorum.


Platinum bedava internet kampanyası

turkcell-bedava-internet

Son kampanyamız Turkcell Platinum müşterileri için hazırlanmış pakettir. Bu paketti kullanmak için Platinum paketlerinden birinde en az %70 veri harcamanız yada başka operatörlerden 5 kişiyi aramanız durumunda otomatik olarak aylık 2GB olarak 3 ay boyunca tanımlanmaktadır.

Geldik makalenin sonuna yazımız sürekli güncellenecektir. Bunun için alt kısımda bulunan yorumlar kısmından yorum bırakarak konumuzu takip etme şansınız olabilir. Yada masaüstünde sitemizde girişte çıkan bildirimleri aç seçeneğini seçerek yeniliklerden haberdar olabilirsiniz. Mobille ilgili konularımızı incelemek için buraya tıklayabilirsiniz.


Turkcell Salla Kazan bedava internet

Turkcell salla kazan kampanyası ile aşağıdaki bedava internetleri kazanabilirsiniz. Turkcell salla kazan ile bedava internet paketi kazanmak için yukarıdaki butona tıklayıp konumuzu inceleyiniz.

Yazar Hakkında

Füsun

Yorum bırakın

39 Yorumlar