Genel

Turkcell bedava internet

Turkcell bedava internet
Turkcell bedava internet

Turkcell çıkarmış olduğu kampanya ve uygulamaları sayesinde, mobil dünyasının en çok abonesine sahip operatörlerin başında yer almaktadır. Bildiğiniz gibi artık yaşlısından gencine kadar bir çok kişide cep telefonu ve tabletler yer almaktadır. Genellikle öğrenciler için düzenlediği turkcell bedava internet sayesinde bir çok kişinin memnuniyetini kazanarak, gözdeliğine devam etmektedir.

Turkcell bedava internet

Turkcell kampanyalarını düzenlerken, faturalı hat sahipleri için ayrı faturasız hat sahipleri için ayrı bedava internet paketleri çıkartmaktadır. Faturalı hat sahiplerinin kullanmış oldukları pakete özel olarak verilen ücretsiz internet genellikle fatura kesim tarihinde otomatik olarak yenilenerek, müşterinin hattına tanımlanmaktadır.

Bir çok kişinin aklına takılan ve cevap aradığı sorulardan birisi; bu ay hediye edilen interneti kullanmadınız, mevcut olan internet hediyesi bir dahaki aya devredermi. Malesef böyle bir durum söz konusu değildir. Kullanılmayan internet miktarı diğer aya devredilmez. Her ay fatura kesim tarihinde ister kullanın ister kullanmayın, mevcut internetiniz sıfırlanarak yeniden başlar.

Propecia The side effects of Propecia appear rarely because Finasteride contains the male sexual hormones and it does not cause negative reactions from the side of the body. Motilium Online

Turkcell 8 Gb bedava internet

Turkcell bu kampanyasını bir nebze kendine yeni müşteriler çekmek için yapmış olsa da, başarılı bir çalışma olduğunu söylemek gerek. Kampanyadan yararlanabilmek için farklı bir operatörden turkcelle geçmelisiniz yada yeni hat sahibi olmanız gerekmektedir. Resmi web sitesi üzerinden başvuru yapabileceğiniz gibi her hangi bir turkcell bayisinden de bu işlemleri gerçekleştirebilirsiniz.

Turkcell in müşteri memnuniyetini dahada fazla artırmak için bu hizmeti ayağınıza kadar getirdiğini biliyormuyudunuz. İnternet sitesi üzerinden yapacağınız başvuru sonrasında turkcell müşteri hizmetleri adresinize kadar gelerek resmi işlemleri gerçekleştirmektedirler. Bu kampanyanın süresi 31 mayısta son bulacağını hatırlatarak, düşünen ve ilgisini çeken arkadaşlar var ise biraz acele etmeleri gerekmektedirler. Kampanya için her hangi bir sınır bulunmamaktadır.

Turkcell hazır kart bedava internet kampanyası

Daha önceden sizlere turkcell salla kazan kampanyasının tanıtımını yaparak nasıl uygulıyacağınız hakkında detaylı bilgiler vermiştik. Bu arada GNÇ Full 10 GB Kampanyası hakkında yorumlar almaktayız. Malesef bu kampanya 30 eylülde son bulmuştur. Bizler uzmanalan ekibi olarak çıkan ve çıkacak olan bedava internet  için sizleri haberdar ederek, yardımcı olmaya çalışacağız. Sizlerde bu kampanyalardan haberdar olmak için facebook fan sayfamızı ve sitemizi takip etmeye devam edebilirsiniz.

Yazar Hakkında

ismail

Yorum bırakın