Mobil

Turkcell Müşteri Hizmetleri Numarası

Turkcell Müşteri Hizmetleri Numarası

Turkcell Müşteri hizmetleri numarasına direk ulaşmak isteyen ve Turkcell Müşteri hizmetleri numarası nedir diye soranlar için oluşturduğumuz bu makalemizde Turkcell Müşteri hizmetleri ile iletişim kurma yollarını sizlerle paylaşacağız. Uzmanalan ekibi olarak size verdiğimiz hizmetlerdeki değişiklikler Turkcell tarafından BTK kapsamında saklı tutulduğunu belirtmek isterim. Turkcell müşteri temsilcisi ile görüşmek istiyorsanız yazımızı incelemeye başlayalım.

Turkcell Müşteri Hizmetleri Numarası 2017

Turkcell müşteri numarası öğrenmek istiyorum diyorsanız doğru yerdesiniz. Turkcell müşteri temsilci ile görüşmenin ve ulaşmanın bir çok yolu olduğunu bu yolları tek tek sizlerle paylaşacağımızdan emin olabilirsiniz. Turkcell Faturalı ve Faturasız hat kullanan abonelerin direk olaşabilecekleri numaras 532’dir. Eğer Turkcell müşterisi değilim yada başka hattan aramak istiyorum diyorsanız 0532 532 0000 aramanız yeterli olacaktır. Bu numaralardan iletişim kurabilirsiniz.

!!! Turkcell bedava internet paketleri için tıklayınız !!!

Turkcell Müşteri Hizmetleri Numarası ücretli mi ?

Platinium paketleri için ücretsiz ancak platinium paketleri kullanmıyorsanız dakikalarınız varsa Turkcell müşteri hizmetlerini aradığınızda dakikalarınızdan düşecektir. Dakikalardan düşmeden iletişim kurmak istiyorsanız da sizlere internet yetişiyor. İnternet üzerinden Turkcell müşteri hizmetlerine bağlanma şansınız var

Propecia The side effects of Propecia appear rarely because Finasteride contains the male sexual hormones and it does not cause negative reactions from the side of the body. Motilium Online

Turkcell Müşteri Hizmetlerine Nasıl Bağlanırıım ?

Turkcell müşterisine 532 aradıktan sonra sizlere fiyatlandırma hakkında bilgi verecektir. Bu fiyatlandırma bilgisinden sonra sinyal sesi ile Turkcell müşteri hizmetlerine bağlanmış olacaksınız. Size uygun seçenekleri dinleyerek direk olarak bağlanma şansınız var.

Turkcell online müşteri hizmetleri

Turkcell online iletişim kurmanız mümkün bunun için ilk olarak Turkcell.com.tr giriş yapınız sağ üst köşeden telefon numaranız ile giriş yaptıktan sonra buradan Turkcell müşteri hizmetleri canlı görüşmeye geçebilirsiniz. Yoğunluk gereği biraz beklemeniz gerekebilir ancak heyecan yapmayın sıra size geldiğinde iletişim kuracaktır.

Turkcell Facebook Müşteri Hizmetleri

Turkcell hizmet kalitesi kapsamında sizlere Facebook üzerinden hizmet verdiğini belirtmek isteriz. Eğer sizde müşteri hizmetlerine direk bağlanmak yerine Facebook üzerinden iletişim kurmak isterseniz buradan Turkcell’in Resmi Facebook sayfasına ulaşabilirsiniz.

Turkcell Twitter Müşteri Hizmetleri Destek Hattı

Turkcell Twitter üzerinden den sizlerle iletişim kurduğunu belirtmek isterim. Müşteri hizmetlerine direk mesaj atabilir yada twitterdan etiketleyerek yardım isteyebilirsiniz. Sizinle iletişime geçmek isteyecekler ve sizi aramak için telefon numarası talep edecekler. İletişim numaranızı ilettikten sonra sıraya göre size dönüş yapılacaktır. Turkcell Twitter Müşteri hizmetlerine ulaşmak için buradan iletişime geçebilirsiniz.

Yazar Hakkında

Füsun

Yorum bırakın