Mobil

Turkcell Salla Kazan Kampanyası 2017


Turkcell mobil iletişim konusunda müşterilerine hediyeler vermeye devam ediyor. Turkcell Salla Kazan nasıl yapılır diyorsanız uzmanalan ekibi olarak sizlere yardımcı olacağız. Turkcell Salla Kazan Kampanyası çok talep görmesi nedeni ile Turkcell bu konuda sessiz kalamadı ve Salla Kazan kampanyasını yeniledi. Salla kazan kampanyası nasıl yapılır diyorsanız makalemizi incelemeye başlayalım. Sizlere sunacağımız bilgilerde değişiklikler Turkcell tarafından saklı tutulduğunu ve değişiklikler yapabileceğini unutmayınız.

Turkcell Salla Kazan Kampanyası

turkcell salla k

1 Aralık 2016 – 2 Ocak 2017 tarihlerinde Salla kazan kampanyası ile turkcell bedava internet dağıtan ve bu kampanyayı 20 Mart 2017 tarihine kadar yenilediğini açıklayan Turkcell salla kazan kampanyası çerçevesinde Turkcell 1 GB bedava internet, Turkcell 4 GB bedava internet, Turkcell 10 GB bedava internet dağıtmaya devam ediyor. Salla kazan ile kazanmak istiyorsanız sizlerle bu konuda bilgi paylaşımına başlayalım ne dersiniz ?

Turkcell 4.5G Salla Kazan Kampanyası nasıl yapılır ?

Turkcell Salla Kazan Kampanyası

Turkell salla kazan kampanyasından yararlanmak istiyorsanız Akılı telefonunuzun olması gerekmektedir. Turkcell salla kazan hediyelerini dağıtmak için her pazartesi salla kazan yapmanız gerektiğini belirtmektedir. Bunun için ilk olarak yapmanız gereken Android ve Apple ios işletim sistemine sahip telefonlarınıza Turkcell hesabım uygulamasını indirmeniz gerekmektedir. Uygulamayı indirdikten sonra Pazartesi günü salla kazan sekmesine tıklayıp sizin için sunulan hediyelerden yararlanabilirsiniz.

Turkcell 4.5G Salla Kazan hediyelerini ne zaman kullanama başlarım ?

Turkcell Hesabım uygulamasından Salla Kazan hediyenizi pazartesi aldığınızda size gönderilecek olan SMS’den sonra kullanmaya başlayabilirsiniz. Kampanyada kazandığınız hediyeler bir sonraki haftaya aktarılmadığını belirtmek isteriz. Kampanyadan kazandığınız hediyeler bittiğinde de Turkcell size sms ile uyarı yapacağını belirtmek isteriz.

Salla Kazan Kalan Bakiye öğrenme

Turkcell’in kampanyasından kazandığınız hediyelerin ne kadar kaldığını öğrenmek için KALAN yazıp 2200’a sms atmanız yeterlidir. Sizlere kalan hediyeleriniz hakkında bilgiler verecektir.

Turkcell Bedava Aylık TV+ Paketi

Salla kazan ile kampanyasında Bedava Aylık TV+ Paketi kazanırsanız hediyenis sms aktivasyonundan sonra 30 gün boyunca kullanabilirsiniz.

Turkcell Bedava 2 Aylık Fizy Video ve Müzik Paketi

Turkcell hesabım ile salla kazan yapıp 2 aylık Fizy Video ve Müzik paketi hediyesi kazanabilirsiniz. Kazandığınız hediyeleri 60 gün boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz.

Turkcell Bedava 3 Aylık Lifebox Üyelik Paketi

Turkcell’den Bedava 3 aylık lifebox üyelik paketi kazanmanız durumunda 90 gün boyunca ücretsiz Lifebox paketinden yararlanabilirsiniz.

Turkcell Bedava Haftalık BiP Üzerinden Her Yöne 1.000 Dakika

Turkcell BİP’de kullanabileceğiniz her yöne hediye 1000 dakikalarınızı 7 gün boyunca kullanabilirsiniz.

Turkcell Bedava Haftalık BiP Üzerinden Her Yöne 500 Dakika

Tukcell BİP üzerinden kazandığınız bedava 500 dakikanızı 7 gün boyunca her yöne kullanabilirsiniz. ,

Turkcell Bedava Aylık 10 GB internet paketi

Turkcell Salla kazan aylık bedava 10 GB internet nasıl yaparım diye sorunlar oluyor bu tamamen sizin şansınız olduğunu belirtmek isterim. Ama 10 GB internet oldukça doyurucu ve 30 gün boyunca 10 GB Turkcell bedava internetinizi kullanabilirsiniz.

Turkcell Bedava Haftalık 10 GB internet paketi

Salla kazan kampanyası kapsamında Turkcell hesabımdan telefonunuzu sallamanız sonucu 1 haftalık bedava 10 GB internet kazanabilirsiniz. 10 GB interneti 7 gün boyunca özgürce kullanabilirsiniz.

Turkcell Bedava Haftalık 4 GB internet paketi

Salla kazan kampanyasının nasıl yapıldığını sizlere anlattık bu kampanya kapsamında Haftalık 4 GB bedava internetinizi 7 gün boyunca kullanabilirsiniz.

Turkcell Bedava Haftalık 2 GB nternet paketi

Şansınıza sallayıp kazandan haftalık Turkcell 2gb bedava internet kazanabilirsiniz. Bu internetinizi 7 gün boyunca kullanabilirsiniz.

Turkcell Bedava Haftalık 1 GB internet paketi

Haftalık 1 GB Turkcell bedava internet paketi paketinizi 7 gün boyunca kullanabilirsiniz.

Turkcell Bedava Günlük 1 GB internet paketi

Turkcell salla kazan kampanyasından pazartesi günü kazanacağınız Turkcell bedava 1 gb internet paketini sms geldikten sonra 24 saat içinde bitirmeniz gerekmektedir.

Salla Kazan Bedava Konuşma Paketleri

Turkcell Bedava konuşma paketlerini salla kazan ile kazanabilirsiniz

 • Aylık Turkcell İçi 10.000 Dakika
 • Haftalık Her Yöne 10.000 Dakika
 • Haftalık Her Yöne 1.000 Dakika
 • Haftalık Turkcell İçi 1.000 Dakika
 • Haftalık Her Yöne 500 Dakika
 • Haftalık Her Yöne 100 Dakika
 • Günlük Her Yöne 100 Dakika

Salla Kazan kampanyası ne zamana kadar geçerli ?

Turkcell 4.5G Salla Kazan Kampanyası 20 Mart 2017 tarihine kadar geçerlidir. Turkcell bedava internet paketleri hakkında bilgi almak için bu yazımızı okuyunuz.

Turkcell Müşteri Hizmetleri Numarası öğrenmek için tıklayın

Yazar Hakkında

Füsun

Yorum bırakın

2 Yorumlar

 • Sellamunalleykum
  Ben sitenizi ve tum detayiyla cok begendim
  Ve bnde site acmak istiyorum fakat ucretsiz bu konuda cok vildiginizi tahmin ediyorum
  Ve eger degerli vaktinizi almiyorsam yardimci olmanizi isterim
  SELAMETLLE