Mobil

Turkcell Salla Kazan Kampanyası

Turkcell Salla Kazan

Turkcell bedava internet konusunda sanırım rakiplerine fark atmak için kolları sıvamış. Turkcell Salla Kazan Kampanyası ile ilgili siz değerli site sakinlerine uzmanalan ekibi olarak detaylı bilgileri vereceğiz. Bedava internetim veya konuşmalarım olsun diyorsanız Turkcell Salla Kazan Kampanyası adlı makalemize göz atalım.

Turkcell Salla Kazan Kampanyası

Turkcell Salla Kazan Kampanyası

Turkcell’in yeni oluşturduğu karakterler ile birlikte yeni kampanyasını 28 Kasım 2016 tarihinde duyurdu. Bu kampanya bireysel faturasız hatlar, faturalı hatlar ve şirket hatları için geçerli olduğunu ve 2 Ocak 2016 tarihi itibari ile sona ereceğini üzülerek belirtmek isteriz. Turkcell’li iseniz ios veya android telefonlarınızdan Turkcell Hesabım uygulamasını indirmeniz gerekmektedir. Haftalık olarak hesabım uygulamasında bulunan salla kazan kısmından telefonunuzu sallayarak uygulamadan hediye internet kazanabilirsiniz.

Kazanılacak olan bedava internet 500 mb, 1gb, 5gb ve 10gb olarak değişmekte olup tamamen şansınıza bağlı olarak değişiyor. Vodafone’nin başlattığı Pazartesi sendromunu atlatmak için başlattığı kampanyanın büyük rabet görmesine sanırım Turkcell sessiz kalmadı ve siz böyle kampanya yaparsanız bizde böyle kampanya yaparız diye cevap verdiğini düşünmekteyim.

Salla kazan ile şimdiye kadar gördüğümüz hediyeler aşağıda belirttik eğer sizinde gördüğünüz hediyeler varsa ekleyebilirsiniz.

 • Aylık 10 GB internet bedava internet
 • 10000 dk bedava konuşma
 • 500 mb Turkcell bedava internet
 • Haftalık 1 GB internet

Salla kazan telefonunuzda Hesabım uygulamasında gözükmüyorsa yapmanız gereken çok basit uygulamanızı güncellemeniz. Uygulama güncel uyarısı veriyorsa iOS telefonlar için uygulamayı sildikten sonra Apple Store’den Hesabım uygulamasını indirebilirsiniz. Eğer telefonunuz Android ise Playstore’den Hesabım uygulamanızı yeniden indirip kurmanız gerekecek. Daha sonra uygulamaya telefon numaranız ve şifreniz ile giriş yapıp kazanmaya başlayabilirsiniz. Şahsi görüşüm Turkcell bu tip bedava internet hediye etme konusunda pek sıcak bakmayan bir kurum olmasına karşın beni gerçekten şaşırttı.

Vodafone’un başlattığı benzer uygulamadan esinlenerek böyle bir uygulama yaptılar bilinmez ama yaptıkları bu işlem ile bir çok Turkcell kullanıcısının gönlünü kazanacakları hatta arkadaşlarını bu kampanyalar vaıstası ile Turkcell’e getirecekleri bir gerçek. Turkcell’in benim için dönüm noktası olan salla kazan kampanyasının devamı gelir mi? bilinmez ama inşallah daha fazla hediye kampanyalar ile kullanıcılarını mutlu eder.

2017 Salla Kazan Turkcell Kampanyası için tıklayınız.

 

Yazar Hakkında

Füsun

Yorum bırakın

6 Yorumlar

 • Ayrıca;
  -25 yaş altı olanlar için GNÇ uygulamasını indirip giriş yaptığında 1gb geliyor bir defaya mahsus
  -BİP uygulmasını indirip giriş yaptığında bir defaya mahsus 1 gb internet
  -aylık 30 tl ve üstü yükleme yapanlar için ise BİP uygulamasından KEŞFET kısmından GNÇ ye şu mesajı atarak ayda her yüklemeden sonra 1gb alabilirler resimdeki gibi (resim sadece son dediğim şey ile alakalı)

 • Turkcell’in Salla kazan kampanyası nasıl yapılır bilmiyorum ama uzman alana bu anlatımından ötürü teşekkür ederim Turkcell Salla kazan ile iyi rank yakalacağa benziyor keza ülkemizde bedava internet vesaire çok rağbet görüyor hatta sayenizde öğrenip deneme fırsatım bile olabilir 😀 çok teşekkür ederim

  • Çok teşekkür ederiz. Uzmanalan.com olarak Turkcell Salla Kazan ile ilgili başka bilgi olursa sizler ile paylaşacağız..