Mobil

Vodafone bedava internet paketleri

Vodafone bedava internet 2017

Turkiye’nin en büyük operatörlerinden Vodafone kampanyaları ile kullanıcılarını mutlu etmeye devam ediyor. Vodafone bedava internet paketleri hakkında sizler için hazırladığımız bu makalemizde bedava internet paketleri konusunda sizlere detaylı bilgiler vermeye çalışacağız. Bu kısımda Vodafone, Turkcell, Turktelekom bedava internet paketlerini sizler için sunmaya devam edeceğiz.

Uzman alan ekibi sizler için yine mükemmel bir makale hazırladı. Vodafone 2017 bedava internet kampanyalarından internet paketlerinden sizlere bahsedeceğiz. Bedava internet 2017 paketlerini özellikle genç arkadaşlarımız çok aramakta. 4G ve 4.5G teknolojisinin Turkiye’ye gelmesi ile internet paketlerine ihtiyaç gittikçe artıyor. Ama dert etmenize gerek yok sizlere sunacağımız Vodafone kampanyaları ile bedava internet paketlerinden yararlanacak mutlu olacaksınız.

vodafoneVodafone bedava internet paketleri

Vodafone bedava internet

Propecia The side effects of Propecia appear rarely because Finasteride contains the male sexual hormones and it does not cause negative reactions from the side of the body. Motilium Online

 1. 2GB Vodafone bedava internet paketi kampanyası
 2. 1GB Vodafone bedava internet paketi
 3. Vodafone Salla Kazan 1 GB bedava internet paketi
 4. Vodafone Bedava internet paketi 2017
 5. Vodafone Bedava Super 2GB internet paketi

Yukarıdaki paketlerden tek tek bahsedeceğiz merak etmeyin 🙂 Bu kampanyaları sizler için anlatacağız ama unutmayınız bu paketler zaman zaman değişiklik gösterebilir bu nedenle paket olmazsa diğer paketleri mutlaka ama mutlaka deneyin.

vodafone

2GB Vodafone bedava internet paketi kampanyası

Vodafone 1gb bedava internetVodafone’nin zaman zaman açtığı bedava internet paketlerinden 2GB Vodafone bedava internet paketi kampanyası için yapmanız gerekenler oldukça basit bu işlemleri sizlere anlatacağız. Bu paketi kullanmaya başladığınızda aylık 2gb internet hesabınıza tanımlanacak. Faturalı ve faturasız hatlar için geçerli olan bu kampanyada 4.5G’nin hızını 3 ay boyunca doya doya yaşayabilirsiniz.

 

2GB Vodafone bedava internet paketi nasıl yapılır ?

 1.  İlk olarak Vodafone hattınızdan SMS kısmına geliniz.
 2. EK 2 GB INTERNET yazınız
 3. Vodafone numarası olan 3636’ya sms atınız.

1GB Vodafone bedava internet paketi kampanyası

Vodafone kampanyalarından biriside 1GB Vodafone bedava internet paketi olduğunu belirtmek isteriz. Bu kampanyadan Faturalı Vodafonelular ve Faturasız Vodafonelular yararlanabilir. Ancak bu kampanyadan yararlanmak için Vodafone Yanımda Bedava İnternet kampanyasına Yanımda uygulamasını indirerek yapabilirsiniz. Merak etmeyin yanımda uygulamasını için sizlere açıklama yapacağız. Ama yüzeysel olarak uygulama indirmeyi bilenler için Yanımda uygulamasını indirip uygulamaya telefon numaranız ve şifreniz ile giriş yapmanız gerekiyor. Şifreyi almak için S yazıp 7000 göndermeniz yeterli. Yazımızın sonunda Vodafone Yanımda uygulaması nasıl indirilir sizlere bahsedeceğiz.

1GB Vodafone bedava internet paketi nasıl yapılır ?

 1. Yanımda uygulamasını iOS veya Google Play’den indirin.
 2. Yanımda uygulamasına giriş için SMS bölümüne S yazıp 7000 yollayın.
 3. Gelen şifre ile Vodafone yanımda uygulamasına giriş yapın.
 4. Ek paketlere sol menüden giriş yapın
 5. İnternet Paketlerine tıklayın
 6. Vodafone bedava internet paketini seçin

vodafone

Vodafone Salla Kazan 1 GB bedava internet paketi

1 gb bedavaTurkcell salla kazan kampanyası oldukça dikkat çekti ancak bunun öncüsü Vodafone olduğunu unutmamak gerekiyor. Vodafone #BanaNeVar kampanyası ile Pazartesi günleri kullanıcılarına bedava internet sunuyor. Bu paket 1GB veya 2GB olarak değişebiliyor. 1 günlük hediye internet ile gün boyunca internet gezintisi yapabilirsiniz. Her hafta pazartesi günleri bu kampanyadan yararlanarak ay içinde 4 defa bedava internet paketi alabilirsiniz.

Vodafone Salla Kazan ile 1GB bedava internet paketi nasıl yapılır ?

 1. Yanımda uygulamasına giriniz
 2. Ana sayfada çıkan BanaNeVar kampanyasından Hediyemi al seçin
 3. Size sunulacak 2 seçenek olacak birisi bedava internet, diğeri ise lokasyona göre mağazalardan indirim çekleri olmaktadır.
 4. Bedava 1 günlük internet paketini seçiyorsunuz ve sms ile onay mesajının gelmesini bekliyorsunuz.

vodafone

Vodafone Bedava internet paketi 2017

Vodafone kampanyalarından sizleri zaman zaman haberdar edeceğim. Vodafone Bedava internet paketi 2017 yazımızda sizlere 2 farklı bedava internet kampanyasından bahsetmiş bulunmaktayız. Sizlere sunduğumuz 1gb bedava internet, 2gb internet paketleri dışında Vodafone Salla kazan kampanyasından da bahsetmiş olduk. Umarım bunlar işinize yarar ve ilerleyen zamanlarda sizlere daha fazla bilgi vereceğiz. Bu sayfamızı takip ediniz sitemizde bildirimleri masaüstünden açarak güncellemelerden haberdar olabilirsiniz.

vodafone

Vodafone Bedava Super 2GB internet paketi

Vodafone bedava internet konumuzun şimdilik son konusu süper 2gb bedava internet kampanyası. Bu kampanyadan faturasız vodafone kullanıcıları yararlanabilir. Hattınızda 35 TL ve üzeri yükleme yaparsanız 2GB bedava internet paketi yüklenecektir. ABONE SUPER 2GB yazarak 3636 sms atıp onay mesajı aldıktan sonra hattınıza kontör para yükleyip yararlanabilirsiniz.

Android işletim sistemine Vodafone Yanımda uygulaması nasıl yüklenir ?

Android işletim sistemine sahipseniz aşağıdaki yönergeleri takip etmeniz durumunda Vodafone yanımda uygulamasını indirebilir ve bedava internet paketlerine başvuru yapabilirsiniz.

 1. Google Play Store’ye android telefonunuzdan giriş yapınız.
 2. Arama kısmına Vodafone Yanımda yazınız.
 3. Vodafone Yanımda uygulamasının yanında çıkan indir tuşuna tıklayarak uygulamayı indiriniz hepsi bu.

iOS işletim sistemine Vodafone Yanımda uygulaması nasıl yüklenir ?

Apple telefonları ios işletim sistemi kullanmaktadır. Vodafone yanımda uygulamasını sizlere anlattığımız şekilde indirerek yükleyebilirsiniz.

 1. iPhone veya iPad ana sayfasında bulunan App Store’ye giriniz.
 2. Alt kısımda bulunan arama kısmına tıklayın.
 3. Vodafone Yanımda yazın
 4. Vodafone Yanımda uygulamasının yanında Yükle butonuna tıklayın.
 5. Apple Store şifrenizi giriniz ve yüklenmesini bekleyiniz.

Vodafone dışında Turkcell hat kullanıyorsanız sizin için hazırladığımız Turkcell bedava internet kampanyasını incelemenizi öneririz. Diğer konumuz olan vodafone vedava internet paketimizi inceleyebilirsiniz.

Yazar Hakkında

Füsun

Yorum bırakın

6 Yorumlar