Mobil

Vodafone bedava internet nasıl yapılır


Günümüz  internet teknolojisi ile ilerlemeye başladığından beri, bir çok kişi Vodafone bedava internet nasıl yapılır diye, araştırma içerisine girmiş bulunmaktadır. Bizlerde uzmanalan olarak, telekomünikasyon şirketlerini  araştırıp sizler için ücretsiz internet paketleri aramaya başladık.

Bir kaç gün önce sizlere sunmuş olduğumuz Turkcell bedava internet konumuz, oldukça ilgi görerek bizleri sevindirdi. Bugünde vodafone kullanıcıları için, Vodafone bedava internet nasıl yapılır, nelere dikkat etmek gerekli konusunu araştırdık.

Vodafone telekomünikasyon şirketi, diğer firmalara nazaran artık fazla kullanılmasa da, çekim alanı konusunda başarılı yol çizdiğinden dolayı, bazılarının vazgeçilmezidir.

Propecia The side effects of Propecia appear rarely because Finasteride contains the male sexual hormones and it does not cause negative reactions from the side of the body. Motilium Online

İnternet, doğru kullanıldığı zaman, sonu olmayan bir nimet. Daha önceden kullanılan sms paketlerinin yerini, artık bazı programlar ile mesajlaşma aldı. Hatta mesajlaşmayı da bırakın, konuşabiliyor ve görüntülü sohbet edebiliyoruz.

Telekomünikasyon şirketlerinin, kendi aralarındaki rekabet yanı sıra, müşterilerini memnun etmek amacı ile ve daha fazla müşteriye erişmek için, bazı zamanlarda hazırladıkları kampanyalar, insanların yüzünü güldürmektedir.

Özellikle üniversite öğrencilerinin, sıkı bir takip içinde oldukları bu kampanyalardan, sitemizi takip ettiğiniz sürece, sizlerde haberdar olabilirsiniz.

Vodafone bedava internet nasıl yapılır

Doğayı korumak adına hazırlanmı bu kampanya sayesinde, 1 gb bedava internet hakkı kazanacaksınız. Yalnız bu interneti 15 gün boyunca kullanabilirsiniz.

Bu kampanyadan yararlanabilmek için; faturalarınızı posta yolu ile değilde, sms yoluyla yada e-mail yoluyla almanız gerekmektedir. Bunun içinde;

  • E-Fatura için: Telefonunuzun mesaj kısmına EFATURA yazıp boşluk bırakıyorsunuz ve e-posta adresinizi yazıyorsunuz, 7000′ e gönderiyorsunuz.
  • SMS Fatura için: SMSFATURA yazıp 7000‘ e göndermeniz yeterli olacaktır.

Bu kampanyanın vermiş olduğu ücretsiz internet paketini, 15 gün boyunca kullanabileceğinizi söylemiştik. Peki 15 gün sonucunda ne olur. Zamanı dolan müşteriler, hangi tarife üzerinden devam ediyor ise, süre sonunda kullandıkları internet, o pakete göre hesaplanarak ödeme yaparsınız.

Bu konumuzda olduğu gibi, ücretsiz kampanyalardan haberdar olmak için, facebook fan sayfamız üzerinden de bizleri takip ederek, uzmanalan bildirimlerini alırsanız, yayınlanan konulardan anında haberdar olursunuz. Tabi ki bu şekilde de kampanyaları kaçırmamış olursunuz.

Bundan sonraki konumuzda türk telekom bedava internet hakkında bilmediklerinizi anlatmaya çalışacağız.

Yazar Hakkında

ismail

Yorum bırakın

2 Yorumlar