Mobil

Vodafone Red Aile indirim paketi nasıl yapılır ?

Vodafone Red Aile indirim paketi

Vodafone Red Aile indirim paketi hakkında detaylı bilgileri sizler için hazırladık. Uzmanalan ekibi olarak mobil kategorisinde bu gün sizlerle paylaşacağımız konu Vodafone Red Aile indirim nasıl yapılır ? olacak. Vodafone Red Aile indirim paketlerinden yararlanmak için neler yapmanız gerektiğini bu konumuzu inceleyerek görebilirsiniz. Vodafone Red indirimli paket ayrıcalıklarından yararlanmak için sizlere sunduğumuz makalemizi inceleyelim.

Vodafone Red Aile indirim paketi nasıl yapılır ?

Vodafone Red Aile indirim paketi

Türkiye’nin önce gelen operatörlerinden Vodafone, Red paketleri ile kullanıcılarını sevindirmeye devam ediyor. Red kampanyası ile aileniz ve yakınlarınızın indirimden faydalanmasını sağlamak isterseniz yazımızı iyi okumanızı öneririz. Çünkü aileniz Vodafone’lu ise bu paket size oldukça uygun gelecek. Ancak bu paketten yararlanmak için Vodafone Red’li olmanız gerektiğini ve Vodafone Red paketlerinden birine sahip olmanız gerektiğini unutmayınız.

Propecia The side effects of Propecia appear rarely because Finasteride contains the male sexual hormones and it does not cause negative reactions from the side of the body. Motilium Online

Vodafone Red Aile indirimli paket ne kadar ?

Sizler için hazırladığımız bu paketleri tanıtmadan önce bir kaç bilgi vermek istiyorum. Vodafone Red indirimli paketlerden yararlanmak için size indirim sağlayacak kişinin Red paketine sahip olması gerekiyor. Eğer iki aile üyeniz vodafone red gelirse %35 indirim hakkına sahip olursunuz. İki aile üyesinden biri redli ise bu avantajtan yararlanabilirsiniz. Yada Vodafone hat sahibi iseniz, Red yeni geçen aile üyenize %35 indirim sağlayabilirsiniz.

Vodafone Red 4.5G Red XS indirimli paketi

Vodafone Red Aile indirim paketi : Vodafone Red 4.5G Red XS indirimli paketinden yararlanmak istiyorsanız Vodafonlularla ve sabit hatlarla sınırsız. Diğer hatlar ile 1000 dk bedava konuşabilirsiniz. Ayrıca her yöne 1000 SMS ve 4 GB internet paketine 60 TL yerine 39 TL’den sahip olabilirsiniz.

Vodafone Red 4.5G Red S indirimli paketi

Vodafone Red Aile indirim paketi : Vodafone Red 4.5G Red S indirimli paketinden yararlanmak istiyorsanız Vodafonlularla ve sabit hatlarla sınırsız. Diğer hatlar ile 1000 dk bedava konuşabilirsiniz. Ayrıca her yöne 1000 SMS ve 6 GB internet paketine 70 TL yerine 45.5 TL’den sahip olabilirsiniz.

Vodafone Red 4.5G Red M indirimli paketi

Vodafone Red Aile indirim paketi : Vodafone Red 4.5G Red M indirimli paketinden yararlanmak istiyorsanız Vodafonlularla ve sabit hatlarla sınırsız. Diğer hatlar ile 2000 dk bedava konuşabilirsiniz. Ayrıca her yöne 1000 SMS ve 8 GB internet paketine 80 TL yerine 52 TL’den sahip olabilirsiniz.

Vodafone Red 4.5G Red L indirimli paketi

Vodafone Red Aile indirim paketi : Vodafone Red 4.5G Red M indirimli paketinden yararlanmak istiyorsanız Vodafonlularla ve sabit hatlarla sınırsız. Diğer hatlar ile 2000 dk bedava konuşabilirsiniz. Ayrıca her yöne 1000 SMS ve 12 GB internet paketine 100 TL yerine 65 TL’den sahip olabilirsiniz.

Vodafone Red Aile indirim paketi

  • Vodafone aile indiriminden faydalanmak için buraya tıklayınız. Mobil dünyanın diğer fırsatlarını incelemek isterseniz Mobil kategorimize gidebilirsiniz.
  • Vodafone bedava internet paketlerini incelemek isterseniz bu yazımızı incelemenizi öneriyoruz.

Yazar Hakkında

Füsun

Yorum bırakın