Mobil

Vodafone Red Fi Dizisi Paketi nasıl alınır ?

Vodafone Red Fi Dizisi Paketi

Vodafone Red paketine bir yenisi daha eklendi. Uzmanalan ekibi olarak Vodafone Red Fi Dizisi Paketi hakkında sizlere vereceğimiz bilgiler ile PuhuTV üzerinden 10 GB bedava internet data paketi ile özgürce film ve dizi izleyebileceksiniz. Türkiye’nin ilk online dizisi Fi dizisine sponsor olan Vodafone Red başarılı bir işe imza atıldığı görünmekte. Vodafone Red Fi dizi paketi ile nasıl puhuTV ücretsiz izlenir bu konu hakkında sizlere detaylı bilgiler vereceğiz. Eğer ki sizde Fi dizisini izlemek istiyorsanız, Vodafone Red paketlerine geçmek çok kolay.

Vodafone Red Fi Dizisi Paketi

Bu paket aslında Vodafone Yeni Red tarifelerinden Red5, Red7, Red10, Red15, Red20 ve Red elit paketlerin birindeyseniz Fi dizisini ve PuhuTV’yi ücretsiz izleyeceğiniz 30 gün geçerli 10 GB beleş internet paketine sahip olacaksınız. Eğer yeni Red tarifelerinden birindeyseniz 6 ay boyunca her ay 10 GB internet paketiniz olacak. Bu internet paketi ücretsiz olup sadece PuhuTV üzerinden kullanabileceğinizi unutmayınız. Eski Red tarifeleri ve paketlerinden birine sahip olanlar ise Fi dizi paketinden 1 ay yararlanabileceklerdir.

Vodafone Red Fi Dizisi bedava cepten izleme

Vodafone Red’in sunduğu online dizisi Fi dizisini ve puhuTV üzerinden diğer dizileri cepten bedava izlemek için Red Faturalı hatlarından birine abone olmanız gerekiyor. Eğer Red sahibiyseniz Yeni Red5, Red7, Red10, Red15, Red20 ve Red Elit paketlerinden birine sahipseniz FI 6 yazıp 3636 sms atmanız yeterli olacaktır. Eğer eski Red paketlerinden birindeyseniz FI 1 yazıp 3636 göndermeniz yeterlidir.

Propecia The side effects of Propecia appear rarely because Finasteride contains the male sexual hormones and it does not cause negative reactions from the side of the body. Motilium Online

Bu arada Vodafone bedava internet paketleri hakkında bilgi almak isterseniz de sizin için oluşturuduğumuz bedava internet kampanyalarını incelemenizi öneririz. Başta Vodafone Yanımda uygulaması ile her pazartesi salla kazan kampanyası ile günlük haftalık ve aylık internet paketlerine veya diğer hediyelere sahip olabileceğinizi bunun için Akıllı telefonlarınıza Yanımda uygulamanızı indirip pazartesi günleri uygulamadan salla kazan kampanyasına katılmanızı öneririz. Yanımda uygulaması şifresi almak için S yazıp 7000 sms atmanız yeterlidir. PuhuTV’deki bedava izleme paketinizi Vodafone Yanımda uygulamasından yada OZET yazıp 7000 sms atarak öğrenebilirsiniz. Bu paketten sadece Vodafone Red paketlerine sahip olanlar kullanabilir.

 

Yazar Hakkında

Füsun

Yorum bırakın