Mobil

Whatsapp Çöktü Giriş Yapılmıyor Çözümü

Whatsapp Çöktü Giriş Yapılmıyor Çözümü
Whatsapp Çöktü Giriş Yapılmıyor Çözümü

Milyonlarca kişinin kullanmış olduğu mesajlaşma programı whatsapp üzerinde bağlantı sorunları yaşanıyor. Bir çok kişi sosyal medya ve google üzerinden Whatsapp Çöktü Giriş Yapılmıyor Çözümü yada telefonlarında sıkıntı olduğu düşünülerek buna çare aramaktadır.

Whatsapp Çöktü Giriş Yapılmıyor Çözümü

Sorunun öncelikle sizler ile bir alakasının olmadığını bildirmek isteriz. Cihazınızda herhangi bir ayar yapmanıza gerek yoktur. Yada kullanmış olduğunuz internet sağlayıcısının buna sebep olduğunu düşünerek, servis sağlayıcısının müşteri hizmetlerini aramanıza gerek yoktur. Bu sıkıntı tüm dünyada şuan için vardır hatta bir çok ünlü twitterda bu konu ile ilgili paylaşımlarda bulunmuşlardır.

Büyük ihtimal whatsapp messenger uygulaması üzerinde bir güncelleme yapılabilir. Yukarıdada bahsettiğimiz gibi şuan için herhangi bir açıklama yapılmamış durumdadır. Eğer herhangi bir güncelleme ile birlikte , daha önceden sizler ile paylaşmış olduğumuz ücretsiz whatsapp kullanma ve ücretsiz internet kullanımında herhangi bir sıkıntı yaşarsanız, yeni konularımız ile bu duruma açıklık getirilecektir.

Propecia The side effects of Propecia appear rarely because Finasteride contains the male sexual hormones and it does not cause negative reactions from the side of the body. Motilium Online

Bilgi Teknolojileri  Başkanı Ömer Fatih Sayan twitter hesabından yaptığı açıklamada ise operatör ve cihazlarda bir sıkıntı olmadığı, problemin tamamen whatsapp uygulaması ve serverlarından kaynaklandığını belirtti.

Yazar Hakkında

ismail

Yorum bırakın