Hayvanlar Alemi

Willie ve Shane Godfrey’nin Hikayesi


Willie adındaki bu dünyalar güzeli köpek, daha bir kaç aylık iken terkedilir ve virane bir yere atılır. Shane Godfrey bu yavruyu bitkin ve ölecek halde iken bulur evine alır besler. O günden sonra ayrılmaz bir ikili hale gelirler.

Her mutluluğa gölge düşmese olmaz.  Shane çok hastalanır ve hastaneye yatırılır. Aklında sadece ve sadece tek dostu willie vardır. Onun yokluğunda willie ne yapacak, nerede kalacak ve kiminle oynayacaktı. Neyse ki Shanenin kız kardeşi köpeğine bakacağını söyleyerek onu telkin eder.

Propecia The side effects of Propecia appear rarely because Finasteride contains the male sexual hormones and it does not cause negative reactions from the side of the body. Motilium Online

5 Ay boyunca Shane Godfrey hastanede gözetim altında tutulur. Bu süreç içindede tanınamıyacak hale gelir çok zayıflar. Bu süreç içindede tek dostu willie yi hiç görmemiştir ve çok özlemiştir.

İşte gözyaşlarınızı tutamıyacağınız anlar tamda şimdi başlar.

Shane Godfrey tedavi sürecini tamamlamış olarak evine döner. Fakat eski dostu onu tanımaz. Dilerseniz neler olduğunu aşağıdaki videoyu izleyerek devam edelim.

Artık onlar eskisi gibi ayrılmaz sıkı bir dostluk içindeler. Sevgiyle kalın…

Yazar Hakkında

ismail

Yorum bırakın