Nasıl Yapılır ?

Winsnare virüsü nasıl kaldırılır ? [Çözüldü]


Son zamanlarda ortaya çıkan ve insanları yeterince sıkıntı yaratan Winsnare virüsü nasıl kaldırılır ? bu konu hakkında sizlere bilgi vereceğiz. Uzmanalan ekibi olarak sizler için hazırladığımız makaleler kişisel olarak denendiğini ve denemeler sonucu sizlere bilgi verdiğimizi unutmayınız. Winsnare virüsü nasıl silinir ? öğrenmek için konumuzu incelemeye başlayalım.

Winsnare virüsü nasıl kaldırılır ?

Winsnare virüsü nasıl kaldırılır

Winsnare virüsü internette bilmediğin programları kurmanız ile bulaşan bir virüstür. Bu virüsün en büyük sıkıntısı bilgisayarın arka planında çalışıyor ne yaptığı bilinmez ama malware programları işinizi göreceğine eminim. Sizlere önereceğimiz programları indirdikten sağ tıklayıp yönetici olarak çalıştırmanız gerekiyor. Yönetici olarak çalıştırmasanız daha kafidir. Ancak yönetici izni verirseniz virüsü silmeye zorlayacak ve silecektir.

Propecia The side effects of Propecia appear rarely because Finasteride contains the male sexual hormones and it does not cause negative reactions from the side of the body. Motilium Online

Winsnare virüsü sizin isteğiniz dışında onlarsa sayfa açar ve bilgisayarınızı sabote eder. Bu virüsün bulaşmasının en büyük nedeni bilmediğiniz dosyaları indirip çalıştırmanızdan kaynaklıdır. Winsnare programı reklam ağlarının reklamlarını yapar aslında bilgisayarınıza zarar vermez ama onlarca browser açıp sizin istemediğiniz onlarca reklam gösterdiği için sizin de sinirinizi bozacak duruma getirebilir. Ayrıca kişisel verileriniz ele geçiriyor mu bunuda bilemediğimiz için silmeniz sizin huzura kavuşmanız için önemli olacaktır.

Winsnare virüsünü silme

Virüsü silmek için ilk olarak başlat kısmına gelip donatılardan program ekle kaldıra giriş yapınız. ,

  • WinSnare, ValueApps, Media Player 1.1, Artı-HD 1.3 Artı-HD 1.3 isimli programlar varsa bunları ilk olarak kaldırın.

Daha sonra ADWCleaner programını indrimeniz gerekiyor. Bu programı buradan bulabilirsiniz.

  • ADWCleaner indir çalıştır.
  • ADWCleaner açıldıktan sonra tüm tarayıcılarınızı kapatın ve SCAN ( Tarama ) tuşuna basın.
  • Tarama bittikten sonra aşağıdaki sekmelerde internet explorer, firefox, chrome, registry sekmelerine tek tek tıklayarak temizliğinizi yapınız.
  • Not: Her temizlemede pc kendini yeniden başlatacağını unutmayınız.
  • Daha sonra tüm işlemler bittikten sonra önerimiz tarayıcınızı fabrika ayarlarına döndermeniz daha sağlıklı sonuçlar verecektir.

Chrome geçmişini silin ve fabrika ayarlarına dönderin.

  • ADWCleaner kalıcı olarak silecektir ancak işimizi şansa bırakmamak adına Chrome’dan sağ üst köşedeki üç nokta işaretine tıklayın. Ayarlar kısmına tıklayın. Açılan sayfada Gelişmiş ayarları gösteri bulun CTRL + F tuşuna basarakta bulabilirsiniz. Bulduktan sonra gelişmiş ayarları göster diyoruz ve Ayarları sıfırladan Chrome’u fabrika ayarlarına dönderiyoruz.

Yazar Hakkında

Füsun

Yorum bırakın