Spor

Yaz Mevsimine Kadar Sıkılaşmaya Var Mısınız


Yaz Mevsimine Kadar Sıkılaşmaya Var Mısınız

Yaz Mevsimine Kadar Sıkılaşmaya Var Mısınız: Bölgesel zayıflama denilince son günlerin en etkin yöntemlerinden olan ve lazer ailesinin yeni üyeleri arasında yer alan lazer lipoliz yöntemi, prosedüreleri etkili sonuçlar almanıza yardımcı oluyor.

Lipoliz tekniği, bugüne kadar yağ aldırma başlığı altında yapılan tüm uygulamaları unutun çünkü aynı zamanda sıkılaşma da sağlıyor. Genelde ne kadar bu tür işlemlerden korksakta  bir cesaret toplayıp bayanların bir çoğu bu işlemi yaptırmaktadırlar.

Yaz Mevsimine Kadar Sıkılaşmaya Var Mısınız2

Yaz Mevsimine Kadar Sıkılaşma

Propecia The side effects of Propecia appear rarely because Finasteride contains the male sexual hormones and it does not cause negative reactions from the side of the body. Motilium Online

Yaza Kadar  Sıkılaşmaya Var Mısınız

Lazer lipoliz bölgesel yağlanmalardan sorunu olan bir çok insan bu yöntem sizlere alternatif olacak. Estetik ve güzelliğin son derece büyük yükseliş kazandığı dünyamızda, suni yiyecekler ve içecekler kilo sorununa ve belli kısımlarda bölge yağlanma problemlerinde de artış gözlemleniyor.

Sürekli yapılan diyetler, spor salonlarına ayrılan bütçeler, çoğu zaman kilo almamak için açılan bu savaşta daha iyi sonuçlar alabilmek için. Bitmek bilmeyen  rejim diyetleri  bazı bayanları sıkmaktadır ve  bu tür yenilik teknolojilere başvurmaktadırlar. İnsanlar artık pratikleşen lazer lipoliz yöntemine yöneliyor.

Lazer Avantajlarıyla

Lazer lipoliz işleminde, bedenden yağlı bölgenin çıkarılması için küçük boyutlu bir kanül kullanır.Lazer lipoliz yöntemi ile vücutta oluşan morarmalar, geleneksel liposuctionda da görüldüğü gibi şişme olasılıkları ortadan kaldırılır. Kanülün deri altına sokulması çok ince kesiler alınarak yapılır ve kesi yapılan kısımlarda işlem sonrası hızlı iyileşme gözlemlendiği gibi, enfeksiyon riski de aza indirgenir.

Yaz Mevsimine Kadar Sıkılaşmaya Var Mısınız4

Sıkılaşmaya Var Mısınız

Lazer lipoliz işleminin diğer avantajlarından biride, hastaya anastezi yapmadan uyanı bir şekilde işlem yapılaması. Cilde sürülen anestezik kremler, yağın vücuttan çıkarmak için, krem kesi alanlarına sürülüyor. Deri altına sokulan kanül, lazerle eriyen yağ tabakasının dışarı atılmasına, lipoliz ile temel yağ doku kısmının ısınması, cildin alt kısmına çapraz bir işlem yaparak diğer dokuların tahriş olmamasına fayda sağlar.

Ayak ve diz bilekleri kısmında yağlanmalar, çene altındaki gıdık yağlanması, kollar, bel ve bacaklar veya karın bölgesine uygulanabilir diye doktorlarımız  fikirlerini beyaz ediyorlar hastalarına. Sizler yinede  sağlığınız bu  duruma gelmeden  sağlığımıza dikkat edelim. Günlük beslenmemize, günlük sporumuza önem gösterelimki böyle  can yakıcı işlemlere maruz kalmayalım. Nice Sağlıklı Günlere diyelim Başka bir spor sağlık konusunda buluşmak üzere.  🙂

Kilolu Ve Göbekli Kadınlar Nasıl Giyinmeli Konumuzada Göz  Atmak İsterseniz Tıklayınız.

Bizleri Takip İçin Buraya Tıklayarak Facebook Fan Sayfamızı Beğenebilirsiniz…

 

 

Yazar Hakkında

ismail

Yorum bırakın